Přejít k hlavnímu obsahu
Menu

Objednávkový formulář e-learningového kurzu ITIL 4 Foundation

Vážený zákazníku, zde si můžete objednat zvolený kurz.

 

Prosím vyplňte objednávkový formulář.

Tímto si závazně objednávám:
Ceny jsou uvedeny bez DPH.
plátce DPH
Uveďte, jestli jste plátcem DPH nebo ne. Samoplátcům máme možnost fakturovat bez DPH.
jazyk online certifikační zkoušky ITIL 4 Foundation
Na absolvování zkoušky v jiném než rodném jazyce budete mít 75 minut.
V ceně online mezinárodní certifikační zkúšky ITIL 4 Foundation, koupené po 1.2.2022, je zahrnutá oficiální elektronická publikace "ITIL Foundation, ITIL 4 Edition" od mezinárodního zkušebního institutu PeopleCert. 
opakovaný pokus online zkoušky ITIL 4 - Take2 za 2 000 Kč + DPH
Nejste si jisti, zda zvládnete online certifikační zkoušku ITIL 4 Foundation od PeopleCertu / AXELOSu na 1. pokus? Odteď se můžete se službou Take2 od PeoleCert "pojistit" - 2. pokus zkoušky v online verzi, s voucherem platným 6 měsíců, můžete mít za výhodnou cenu! Podmínkou poskytnutí je objednání a úhrada služby Take2 před absolvováním 1. pokusu dané zkoušky.
konzultace na dálku
Ke kurzu si můžete za 1.000 Kč objednat půlhodinovou konzultaci na dálku (Skype / WhatsApp / telefon), na níž dostanete odpovědi na Vaše doplňující otázky týkající se ITIL 4 a přípravy na Vaši certifikační zkoušku. Vaším partnerem na konzultaci bude slovenský akreditovaný trenér ITIL - náš vedoucí trenér Ing. Štefan Ondek, PMP. Absolvovat ji můžete do 3 měsíců od objednání. Konzultací si můžete objednat i několik a můžete je absolvovat do 3 měsíců od objednání.
údaje objednatele
Prosím uveďte Váš e-mail ještě jednou.

Vaše osobní údaje (jméno/a, příjmení, název společnosti, identifikační údaje společnosti, e-mail/ y poštovní adresa/y a telefonický kontakt) jsou u nás v bezpečí a budeme je, na základě našeho smluvního vztahu, jako POTIFOB, s.r.o. zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

souhlasím s Všeobecnými obchodními podmínkami POTIFOB, s.r.o.

Všeobecné obchodní podmínky POTIFOB, s.r.o.

Zadejte Vaše fakturační a kontaktní údaje.
Uveďte zde informace, které považujete za důležité a nejsou součástí objednávky.

Vážený zákazníku, po vyplnění objednávkového formuláře Vám na e-mailovou adresu, kterou v něm uvedete, přijde automatické potvrzení Vaší objednávky. Nejpozději další pracovní den Vás budeme kontaktovat.

Současně s potvrzením objednávky Vám zašleme zálohovou fakturu. Neprodleně po obdržení její úhrady Vám zašleme přístup k e-learningovému kurzu ITIL 4 Foundation včetně voucheru k absolvování Vaší certifikační zkoušky ITIL 4 Foundation AXELOS a objednanou doplňkovou literaturu.

V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktujte e-mailem na sibrinova@potifob.com nebo telefonicky na č. +420 605 838 126.