Přejít k hlavnímu obsahu
Menu

Objednávkový formulář e-learningového kurzu ITIL 4 Foundation

Vážený zákazníku, zde si můžete objednat zvolený kurz.

 

Prosím vyplňte objednávkový formulář.

Tímto si závazně objednávám:
Ceny jsou uvedeny bez DPH.
plátce DPH
Uveďte, jestli jste plátcem DPH nebo ne. Samoplátcům máme možnost fakturovat bez DPH.
jazyk online certifikační zkoušky ITIL 4 Foundation
Na absolvování zkoušky v jiném než rodném jazyce budete mít 75 minut.
opakovaný pokus zkoušky ITIL 4 - Take2 za 1500 Kč + DPH
Nejste si jisti, zda zvládnete certifikační zkoušku ITIL 4 Foundation od PeopleCertu / AXELOSu na 1. pokus? Odteď se můžete se službou Take2 od PeoleCert 'pojistit' - 2. pokus zkoušky v online verzi, s voucherem platným 6 měsíců, můžete mít jen za 1500 Kč + DPH na osobu a zkoušku! Podmínkou poskytnutí je objednání a úhrada služby Take2 před absolvováním 1. pokusu dané zkoušky.
doplňková literatura
Ceny publikací jsou uvedeny bez DPH.
konzultace na dálku
Ke kurzu si můžete za 1.000 Kč objednat půlhodinovou konzultaci na dálku (Skype / WhatsApp / telefon), na níž dostanete odpovědi na Vaše doplňující otázky týkající se ITIL 4 a přípravy na Vaši certifikační zkoušku. Vaším partnerem na konzultaci bude slovenský akreditovaný trenér ITIL - náš vedoucí trenér Ing. Štefan Ondek, PMP. Absolvovat ji můžete do 3 měsíců od objednání. Konzultací si můžete objednat i několik a můžete je absolvovat do 3 měsíců od objednání.
údaje objednatele
Prosím uveďte Váš e-mail ještě jednou.

Vaše osobní údaje (jméno/a, příjmení, název společnosti, identifikační údaje společnosti, e-mail/ y poštovní adresa/y a telefonický kontakt) jsou u nás v bezpečí a budeme je, na základě našeho smluvního vztahu, jako POTIFOB, s.r.o. zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

souhlasím s Všeobecnými obchodními podmínkami POTIFOB, s.r.o.

Všeobecné obchodní podmínky POTIFOB, s.r.o.

Zadejte Vaše fakturační a kontaktní údaje.
Uveďte zde informace, které považujete za důležité a nejsou součástí objednávky.

Vážený zákazníku, po vyplnění objednávkového formuláře Vám na e-mailovou adresu, kterou v něm uvedete, přijde automatické potvrzení Vaší objednávky. Nejpozději další pracovní den Vás budeme kontaktovat.

Současně s potvrzením objednávky Vám zašleme zálohovou fakturu. Neprodleně po obdržení její úhrady Vám zašleme přístup k online kurzu ITIL 4 Foundation včetně voucheru k absolvování Vaší certifikační zkoušky ITIL 4 Foundation AXELOS.

V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktujte e-mailem na sibrinova@potifob.com nebo telefonicky na č. +420 605 838 126.