Menu

Objednávkový formulář e-larningového kurzu PRINCE2 Agile Foundation

Vážený zákazníku, zde si můžete objednat zvolený kurz.

Prosím vyplňte objednávkový formulář.

Tímto si závazně objednávám:
Ceny jsou uvedeny bez DPH.
Uveďte, jestli jste plátcem DPH nebo ne. Samoplátcům máme možnost fakturovat bez DPH.
Nejste si jisti, zda zvládnete certifikační zkoušku PRINCE2 Agile Foundation od PeopleCertu / AXELOSu na 1. pokus? Odteď se můžete se službou Take2 od PeoleCert "pojistit" - 2. pokus zkoušky v online verzi, s voucherem platným 6 měsíců, můžete mít jen za 1500 Kč + DPH na osobu a zkoušku. Podmínkou poskytnutí je objednání a úhrada služby Take2 před absolvováním 1. pokusu dané zkoušky.
Ceny publikací jsou uvedeny bez DPH.
Cena papírové i pdf doplňkové literatury je stejná. Případnou kombinaci papírové a pdf verze specifikujte v poznámce. *) Papírové publikace pouze do vyčerpání zásob, po vyčerpání pouze PDF verze.
Ke kurzu si můžete za 1.000 Kč objednat půlhodinovou konzultaci na dálku (Skype / WhatsApp / telefon), na níž dostanete odpovědi na Vaše doplňující otázky týkající se PRINCE2 Agile a přípravy na Vaši certifikační zkoušku. Vaším partnerem na konzultaci bude nejzkušenější slovenský akreditovaný trenér PRINCE2 - náš vedoucí trenér Ing. Štefan Ondek, PMP. Absolvovat ji můžete do 3 měsíců od objednání. Konzultací si můžete objednat i několik.
údaje objednatele
Zadejte Vaše fakturační a kontaktní údaje.
Prosím uveďte Váš e-mail ještě jednou.

Vaše osobní údaje (jméno/a, příjmení, název společnosti, identifikační údaje společnosti, e-mail/ y poštovní adresa/y a telefonický kontakt) jsou u nás v bezpečí a budeme je, na základě našeho smluvního vztahu, jako POTIFOB, s.r.o. zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

Uveďte zde informace, které považujete za důležité a nejsou součástí objednávky.

Vážený zákazníku, po vyplnění objednávkového formuláře Vám na e-mailovou adresu, kterou v něm uvedete, přijde automatické potvrzení Vaší objednávky. Nejpozději další pracovní den Vás budeme kontaktovat.

Současně s potvrzením objednávky Vám zašleme zálohovou fakturu. Neprodleně po obdržení její úhrady Vám zašleme přístup k online kurzu PRINCE2 Agile Foundation, včetně voucheru k absolvování Vaší certifikační zkoušky PRINCE2 Agile Foundation AXELOS.

V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktujte e-mailem na nebo telefonicky na č. +420 605 838 126.