Přejít k hlavnímu obsahu
Menu

Objednávkový formulář e-learningového kurzu projektového řízení PRINCE2 Foundation

Vážený zákazníku, zde si můžete objednat zvolený kurz.

 

Prosím vyplňte objednávkový formulář.

Tímto si závazně objednávám:
Ceny jsou uvedeny bez DPH.
plátce DPH
Uveďte, jestli jste plátcem DPH nebo ne. Samoplátcům máme možnost fakturovat bez DPH.
jazyk online certifikační zkoušky PRINCE2 Foundation
Když si vyberete online zkoušku PRINCE2 Foundation v rodném jazyce, budete na ni mít 60 minut. Na absolvování online zkoušky v jiném než rodném jazyce budete mít 75 minut.
opakovaný pokus online zkoušky PRINCE2 - Take2 za 2 000 Kč + DPH
Nejste si jisti, zda zvládnete online certifikační zkoušku PRINCE2 od PeopleCertu / AXELOSu na 1. pokus? Odteď se můžete se službou Take2 od PeoleCert "pojistit" - 2. pokus zkoušky v online verzi, s voucherem platným 6 měsíců, můžete mít za výhodnou cenu! Podmínkou poskytnutí je objednání a úhrada služby Take2 před absolvováním 1. pokusu dané zkoušky.
jazyk online kurzu PRINCE2 Foundation
Součástí ceny online zkoušky PRINCE2 Foundation, koupené po 1.2.2022, je také oficiální elektronická publikace "Managing Successfull Projects with PRINCE2" v angličtině v 5. nebo 6. edici - dle výběru zkoušky v 5. nebo 6. edici PRINCE2.
doplňková literatura - PDF verze
konzultace na dálku
Ke kurzu si můžete za 1.000 Kč objednat půlhodinovou konzultaci na dálku (Skype / WhatsApp / telefon), na níž dostanete odpovědi na Vaše doplňující otázky týkající se PRINCE2 a přípravy na Vaši certifikační zkoušku. Vaším partnerem na konzultaci bude nejzkušenější slovenský akreditovaný trenér PRINCE2 - náš vedoucí trenér Ing. Štefan Ondek, PMP. Absolvovat ji můžete do 3 měsíců od objednání. Konzultací si můžete objednat i několik.
údaje objednatele
Prosím uveďte Váš e-mail ještě jednou.

Vaše osobní údaje (jméno/a, příjmení, název společnosti, identifikační údaje společnosti, e-mail/ y poštovní adresa/y a telefonický kontakt) jsou u nás v bezpečí a budeme je, na základě našeho smluvního vztahu, jako POTIFOB, s.r.o. zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

souhlasím s Všeobecnými obchodními podmínkami POTIFOB, s.r.o.

Všeobecné obchodní podmínky POTIFOB, s.r.o.

Zadejte Vaše fakturační a kontaktní údaje.
Uveďte zde informace, které považujete za důležité a nejsou součástí objednávky.

Vážený zákazníku, po vyplnění objednávkového formuláře Vám na e-mailovou adresu, kterou v něm uvedete, přijde automatické potvrzení Vaší objednávky. Nejpozději další pracovní den Vás budeme kontaktovat.

Současně s potvrzením objednávky Vám zašleme zálohovou fakturu. Neprodleně po obdržení její úhrady Vám zašleme přístup k e-learningovému kurzu PRINCE2 Foundation včetně voucheru k absolvování Vaší online certifikační zkoušky PRINCE2 Foundation AXELOS a objednanou doplňkovou literaturu.

V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktujte e-mailem na sibrinova@potifob.com nebo telefonicky na č. +420 605 838 126.