Přejít k hlavnímu obsahu
Menu

Objednávkový formulář e-learningového kurzu projektového řízení PRINCE2 Practitioner

Vážený zákazníku, zde si můžete objednat zvolený kurz.

Prosím vyplňte objednávkový formulář.

Tímto si závazně objednávám:
Ceny jsou uvedeny bez DPH.
plátce DPH
Uveďte, jestli jste plátcem DPH nebo ne. Samoplátcům máme možnost fakturovat bez DPH.
jazyk online certifikační zkoušky PRINCE2 Practititoner
Na zkoušku PRINCE2 Practitioner v rodném jazyce máte 2 hodiny a 30 minut. Na absolvování zkoušky v jiném než rodném jazyce budete mít 3 hodiny a 8 minut.
opakovaný pokus online zkoušky PRINCE2 - Take2 za 2 000 Kč + DPH
Nejste si jisti, zda zvládnete online certifikační zkoušku PRINCE2 od PeopleCertu / AXELOSu na 1. pokus? Odteď se můžete se službou Take2 od PeoleCert "pojistit" - 2. pokus zkoušky v online verzi, s voucherem platným 6 měsíců, můžete mít za výhodnou cenu! Podmínkou poskytnutí je objednání a úhrada služby Take2 před absolvováním 1. pokusu dané zkoušky.
jazyk online kurzu PRINCE2 Practitioner
doplňková literatura - PDF verze

Základní literatura pro zkoušku PRINCE2 Practitioner - publikace Managing Successful Projects with PRINCE2 (zkráceně PRINCE2 manuál) je dostupná pouze v angličtině.
Od 1.2.2022 je její elektronická verze součástí ceny online zkoušky PRINCE2 Foundation v 5. nebo 6. edici, dle výběru edice zkoušky PRINCE2 Foundation. V případě zájmu o publikaci, nás prosím kontaktujte.

konzultace na dálku
Ke kurzu si můžete za 1.000 Kč objednat půlhodinovou konzultaci na dálku (Skype / WhatsApp / telefon), na níž dostanete odpovědi na Vaše doplňující otázky týkající se praktické aplikace PRINCE2 a přípravy na Vaši certifikační zkoušku. Vaším partnerem na konzultaci bude nejzkušenější slovenský akreditovaný trenér PRINCE2 - náš vedoucí trenér Ing. Štefan Ondek, PMP. Absolvovat ji můžete do 3 měsíců od objednání. Konzultací si můžete objednat i několik a můžete je absolvovat do 3 měsíců od objednání.
údaje objednatele
Prosím uveďte Váš e-mail ještě jednou.

Vaše osobní údaje (jméno/a, příjmení, název společnosti, identifikační údaje společnosti, e-mail/ y poštovní adresa/y a telefonický kontakt) jsou u nás v bezpečí a budeme je, na základě našeho smluvního vztahu, jako POTIFOB, s.r.o. zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

souhlasím s Všeobecnými obchodními podmínkami POTIFOB, s.r.o.

Všeobecné obchodní podmínky POTIFOB, s.r.o.

Zadejte Vaše fakturační a kontaktní údaje.
Uveďte zde informace, které považujete za důležité a nejsou součástí objednávky.

Vážený zákazníku, po vyplnění objednávkového formuláře Vám na e-mailovou adresu, kterou v něm uvedete, přijde automatické potvrzení Vaší objednávky. Nejpozději další pracovní den Vás budeme kontaktovat.

Současně s potvrzením objednávky Vám zašleme zálohovou fakturu. Neprodleně po obdržení její úhrady Vám zašleme přístup k e-learningovému kurzu PRINCE2 Practitioner včetně voucheru k absolvování Vaší online certifikační zkoušky PRINCE2 Practitioner AXELOS a objednanou doplňkovou literaturu.

V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktujte e-mailem na sibrinova@potifob.com nebo telefonicky č. +420 605 838 126.