Přejít k hlavnímu obsahu
Menu

Objednávkový formulář e-learningového kurzu projektového řízení PRINCE2 Practitioner

Vážený zákazníku, zde si můžete objednat zvolený kurz.

Prosím vyplňte objednávkový formulář.

Tímto si závazně objednávám:
Ceny jsou uvedeny bez DPH.
plátce DPH
Uveďte, jestli jste plátcem DPH nebo ne. Samoplátcům máme možnost fakturovat bez DPH.
jazyk online certifikační zkoušky PRINCE2 Practititoner
Na zkoušku PRINCE2 Practitioner v rodném jazyce máte 2 hodiny a 30 minut. Na absolvování zkoušky v jiném než rodném jazyce budete mít 3 hodiny a 8 minut.
opakovaný pokus zkoušky PRINCE2 - Take2 za 1500 Kč + DPH
Nejste si jisti, zda zvládnete certifikační zkoušku PRINCE2 od PeopleCertu / AXELOSu na 1. pokus? Odteď se můžete se službou Take2 od PeoleCert 'pojistit' - 2. pokus zkoušky v online verzi, s voucherem platným 6 měsíců, můžete mít jen za 1500 Kč + DPH na osobu a zkoušku! Podmínkou poskytnutí je objednání a úhrada služby Take2 před absolvováním 1. pokusu dané zkoušky.
jazyk online kurzu PRINCE2 Practitioner
Video lekce s tipy a triky pro zkoušku je ve slovenštině. Cvičné testy PRINCE2 Practitioner jsou v češtině i angličtině. Ostatní složky kurzu jsou v češtině nebo slovenštině dle Vašeho výběru.
doplňková literatura - PDF verze
Ceny publikací jsou uvedeny bez DPH. K dispozici jsou pouze PDF verze publikací. Během zkoušky PRINCE2 Practitioner lze používat pouze knihu Managing Successful Projects with PRINCE2 (zkráceně PRINCE2 manuál), je dostupná pouze v angličtině. PDF verzi PRINCE2 manuálu lze do 31.12.2021 použít na zkoušce PRINCE2 Practitioner na samostatném zařízením v letovém režimu, resp. si ji pro účely zkoušky pro sebe vytisknout. Po uvedeném termínu si budete moci vytisknout 1 ks PDF PRINCE2 manuálu a použít ho na zkoušce PRINCE2 Practitioner.
konzultace na dálku
Ke kurzu si můžete za 1.000 Kč objednat půlhodinovou konzultaci na dálku (Skype / WhatsApp / telefon), na níž dostanete odpovědi na Vaše doplňující otázky týkající se praktické aplikace PRINCE2 a přípravy na Vaši certifikační zkoušku. Vaším partnerem na konzultaci bude nejzkušenější slovenský akreditovaný trenér PRINCE2 - náš vedoucí trenér Ing. Štefan Ondek, PMP. Absolvovat ji můžete do 3 měsíců od objednání. Konzultací si můžete objednat i několik a můžete je absolvovat do 3 měsíců od objednání.
údaje objednatele
Prosím uveďte Váš e-mail ještě jednou.

Vaše osobní údaje (jméno/a, příjmení, název společnosti, identifikační údaje společnosti, e-mail/ y poštovní adresa/y a telefonický kontakt) jsou u nás v bezpečí a budeme je, na základě našeho smluvního vztahu, jako POTIFOB, s.r.o. zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

souhlasím s Všeobecnými obchodními podmínkami POTIFOB, s.r.o.

Všeobecné obchodní podmínky POTIFOB, s.r.o.

Zadejte Vaše fakturační a kontaktní údaje.
Uveďte zde informace, které považujete za důležité a nejsou součástí objednávky.

Vážený zákazníku, po vyplnění objednávkového formuláře Vám na e-mailovou adresu, kterou v něm uvedete, přijde automatické potvrzení Vaší objednávky. Nejpozději další pracovní den Vás budeme kontaktovat.

Současně s potvrzením objednávky Vám zašleme zálohovou fakturu. Neprodleně po obdržení její úhrady Vám zašleme přístup k online kurzu PRINCE2 Practitioner včetně voucheru k absolvování Vaší certifikační zkoušky PRINCE2 Practitioner AXELOS.

V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktujte e-mailem na sibrinova@potifob.com nebo telefonicky č. +420 605 838 126.