Přejít k hlavnímu obsahu
Menu

E-learningové kurzy v angličtině

E-learningové kurzy agile (AgilePM, Srum), ITIL®PMI®, PRINCE2® a PRINCE2 Agile® Practitioner v angličtině.

Vyzkoušejte si prvních 30% z každého kurzu zdarma.

 

AgilePM a Scrum

 

  • AgilePM® Foundation - kurz základadní úrovně agilního řízení projektů dle standardu DSDM, současně sloužíci jako příprava na certifikační zkoušku AgilePM Foundation APMG

 

ITIL Foundation

 

 

PRINCE2 a PRINCE2 Agile

 

  • PRINCE2 Agile Practitioner - certifikační kurz pokročilé úrovne, na kterém se naučíte, jak zladit PRINCE2 s agilními přístupy (podmínkou jsou vstupní znalosti zodpovídající úrovni PRINCE2 Agile Foundation a alespoň jedna z těchto certifikací: PRINCE2 Agile Foundation, PRINCE2 Foundation, PRINCE2 Practitioner, PMI PMP / CAPM, IPMA A-D))

 

Příprava na certifikaci PMI PMP/CAPM

 

Dodavatelem výše uvedených e-learningových kurzů v angličtině je společnost Management Plaza - náš obchodní partner. Cena kurzu je pro vás stejná bez ohledu na to, jestli si kurz koupíte přes některý z odkazů uvedených výše, nebo přímo od společnosti Management Plaza.

 

Trenéři

E-learningové kurzy v angličtině pro vás připravili naši obchodní partneři, kteří mají více než-20 leté zkušenosti s řízením projektů a IT, vedením prezenčních kurzů a tvorbou e-learningových kurzů v této oblasti. Vydali desítky knih o agile, řízení projektů i IT a jsou držiteli množství relevantních certifikací.