Přejít k hlavnímu obsahu
Menu

PRINCE2 Agile® Foundation e-learning a online zkouška

Co vám kurz přinese a pro koho je určený?

PRINCE2 Agile je rozšíření globálně nejpopulárnější metodiky projektového řízení PRINCE2, které ji propojuje s agilním přístupem.

Kombinuje flexibilitu agilních přístupů s jasně definovaným rámcem PRINCE2. Je řešením pro organizace a jednotlivce, kteří chtějí efektivně řídit projekty a zároveň je láká agilní prostředí, které umožňuje rychle reagovat na neustále se měnící požadavky ze strany zákazníka při vývoji produktů.
PRINCE2 Agile je možné použít na všechny typy projektů. Funguje se známými agilními rámci a přístupy jako je Scrum, Kanban, Lean, XP (eXtreme Programming) a dalšími.

 

Kurz PRINCE2 Agile Foundation:

 • vysvětluje stručně metodiku PRINCE2, základy vybraných agilních rámců a přístupů a to, jak je vhodně kombinovat
 • připravuje na absolvování mezinárodní certifikační zkoušky PRINCE2 Agile Foundation AXELOS® a získání stejnojmenného prestižního certifikátu.

 

Videa v angličtině, které jsou součástí e-learningového kurzu, pro Vás připravil vedoucí trenér POTIFOB Ing. Štefan Ondek, PMP - nejzkušenější akreditovaný trenér PRINCE2 v ČR, jeden z autorů oficiálních certifikačních zkoušek PRINCE2 6th edition Foundation AXELOS a oficiální reviewer PRINCE2 6th edition.

Vzdělávací materiály a certifikační zkoušky PRINCE2 Agile jsou v anglickém jazyce.

 
 

Co říkají na naše kurzy PRINCE2 Agile Foundation jejich absolventi?

    

Další video i textové reference naleznete na podstránce Reference.

 

Naše společnost POTIFOB, s.r.o. je vedoucí česká ATO PRINCE2 a jediný český strategický partner AXELOS Limited, vlastníka PRINCE2 a dalších global best practice standardů.

Náš kurz PRINCE2 Agile Foundation je akreditován zkušebním institutem - Examination Institute PEOPLECERT.

 
Akreditované certifikační kurzy PRINCE2 v ČR realizujeme od července 2009. V ČR a na Slovensku jsme již připravili na certifikaci PRINCE2 více jak 3000 osob.

 

Výhody e-learningového kurzu oproti prezenčnímu školení

 • možnost studovat kdekoliv a kdykoliv
 • vlastní tempo studia
 • možnost absolvovat online mezinárodní certifikační zkoušku v termínu a na místě dle vlastního výběru do roku od obdržení voucheru na zkoušku
 • nižší cena oproti prezenčního resp. virtuálnímu/ online kurzu

 

Každý účastník našeho e-learningového certifikačního kurzu PRINCE2 Agile Foundation obdrží:

 • přístup na 1 rok do našeho unikátního e-learningového prostředí PRINCE2 Agile Foundation s videonahrávkami kompletního výkladu lektora a prezentací v angličtině
 • zevrubný popis certifikace
 • sylabus a design zkoušky
 • oficiální elektronickou publikaci PRINCE2 Agile
 • oba oficiální cvičné certifikační testy PRINCE2 Agile v angličtině včetně hodnotících klíčů a podrobného zdůvodnění správných i nesprávných odpovědí
 • procesní model PRINCE2
 • Scrum Guides včetně videoprezentace o Scrum podle nejnovějšího Scrum Guide 2020 ve slovenštině
 • šablony všech 26 hlavních řídících produktů (dokumentů) PRINCE2, které jsou připravené pro použití ve Vašich projektech v angličtině nebo češtině
 • přístup k oficiálnímu anglicko-českému výkladovému slovníku PRINCE2
 • e-mailovou odbornou podporu při přípravě na kurz od momentu objednání až do absolvování zkoušky (fair-use policy)
 • přístup na oficiální portál PeopleCert (od 1.1.2018 jediného zkušebního institutu AXELOS), který je nezbytný pro registraci na online zkoušku a získání pravého elektronického certifikátu
 • pravý elektronický certifikát od AXELOSu – vlastníka PRINCE2 Agile v angličtině (za podmínky složení certifikační zkoušky).

e-learning PRINCE2 Agile Foundation

PRINCE2 Agile Foundation e-learning AJ

 

 

Certifikační zkouška PRINCE2 Agile Foundation

Certifikační zkoušku je možné absolvovat v angličtině

Poplatky za online certifikační zkoušku PRINCE2 Agile Foundation (1 pokus) a vystavení stejnojmenného prestižního elektronického mezinárodního certifikátu zkušebním institutem - examination institute oprávněným AXELOS Limited, vlastníkem PRINCE2 Agile (při úspěšném složení zkoušky) jsou zahrnuté v ceně kurzu. V případě zájmu o papírový certifikát ho je možné vystavit za doplatek.

Předběžný výsledek certifikační zkoušky se u online zkoušky dozvíte hned po jejím uskutečnění. Finální, podrobnější výsledky certifikační zkoušky s rozpisem % získaných bodů z možných za jednotlivé části zkoušky ("Coaching report") Vám zašle zkušební institut do 3 pracovních dnů po zkoušce. Do 3 pracovních dnů od absolvování zkoušky také obdržíte oficiální elektronický certifikát o jejím složení vydaný oprávněným zkušebním institutem PRINCE2 Agile (v případě kladného výsledku).

Pro kandidáty, kteří mají zdravotní postižení, platí při certifikaci určité úlevy. Jestli si chcete takovou úlevu uplatnit, je potřeba informovat nás o tom při objednání kurzu a předložit příslušné lékařské potvrzení. Pro více informací nás kontaktujte.

PRINCE2 Agile Foundation certifikát Štefan Ondek

 

Cena

Cena e-learningového kurzu PRINCE2 Agile Foundation je 3.500 Kč na osobu.

Online certifikační zkouška AXELOS® PRINCE2 Agile Foundation stojí dalších 12.700 Kč na osobu a pokus včetně elektronického certifikátu o jejím složení (při úspěchu na zkoušce).

 

Díky službě Take2 si za příplatek 2.000 Kč můžete objednat 2. pokus na zkoušce (online) s voucherem/ poukazem platným půl roku. Pokud máte o tuto službu zájem, je nutné si ji objednat spolu s kurzem,

Take2 si budete moci dokoupit i dodatečně, před absolvováním 1. pokusu zkoušky, přímo ze svého profilu zřízeného zkušebním institutem Peoplecert za 100 EUR (cena platná k 21.3.2023), úhrada bude v tomto případě možná pouze platební kartou.

 

Ke kurzu si můžete za 1.000 Kč objednat půlhodinovou konzultaci na dálku (Skype / WhatsApp / telefon), na níž dostanete odpovědi na Vaše doplňující otázky týkající se PRINCE2 Agile a přípravy na Vaši certifikační zkoušku. Vaším partnerem na konzultaci bude nejzkušenější česky mluvící akreditovaný trenér PRINCE2 a PRINCE2 Agile - náš vedoucí trenér Ing. Štefan Ondek, PMP.
Konzultaci si můžete objednat spolu s kurzem přes objednávkový formulář nebo dodatečně e-mailem na ondekova@potifob.com. Absolvovat ji můžete do 3 měsíců od objednání. Konzultací si můžete objednat i několik.

 

Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH 21% a platné pro kurzy objednané přes naši českou webovou stránku. Platí naše všeobecné obchodní podmínky.

Samoplátcům máme možnost fakturovat bez DPH.

 

Záruka nejlepší ceny

Pokud kdekoliv jinde obdržíte výhodnější cenovou nabídku obdobného kurzu, akreditovaného oprávněným mezinárodním certifikačním orgánem, vedeného srovnatelně zkušeným lektorem PRINCE2 a se srovnatelnými zárukami jako naše, překonáme ji - stačí nám ji předložit.

 

 

 

 

 

 

Pokud nám do 14 dnů od obdržení přístupu oznámíte, že vám tento náš kurz nic nepřinesl, vrátíme vám jeho cenu. Tato záruka platí za podmínky, že jste nevyužili voucher na online mezinárodní certifikační zkoušku.

 

Jak objednat?

Pro objednání vyplňte náš objednávkový formulář.

Potřebujete poradit, který kurz je pro Vás nejvhodnější?

Kontaktujte nás prosím.