Přejít k hlavnímu obsahu
Menu

ZDARMA převodový slovníček PRINCE2® 6.edice - 5.edice

Prihlašte se k našemu newsletteru a získejte přístup k aktuálním novinkám v oblasti projektového a agilního řízení, výhodným nabídkám našich kurzů, akcím a hodnotnému obsahu ZDARMA, jakým je např náš trojjazyčný anglicko-česko-slovenský převodový slovníček pojmů PRINCE2.

 

 

Vaše osobní údaje budou chráněny

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u nás v bezpečí a POTIFOB,s.r.o. je bude na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání výše uvedeného produktu a dalších newsletterů od nás, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

Převodový slovníček PRINCE2 6.edice - 5.edice
Co v něm najdete?

Převodový slovníček poukazuje na rozdíly v pojmech mezi verzemi PRINCE2 6.edice - 5.edice.

Je také součástí našeho konverzního balíčku a balíčku pro zpětnou kompatibilitu, které najdete v našich studijních materiálech pro kurzy PRINCE2.

Plný oficiální slovník pojmů PRINCE2 vydaný AXELOSem dostávají naši studenti PRINCE2 ZDARMA ke každému objednanému školení v jazykové verzi, kterou si vyberou. Můžete si jej bezpaltně stáhnout i z webu společnosti AXELOS.

 

.

Stáhněte si také

eBook Průvodce řízením projektů zdarma

Získejte jedinečný eBook zdarma, který Vám pomůže vést Vaše projekty úspěšně. Připravili ho pro Vás Štefan Ondek, PMP, Colin Bentley a William R. Duncan.

Získat přístup zdarma

 

Systém vzdělávání v oblasti řízení projektů, služeb, IT a Agile

Získejte ZDARMA podrobnou mapu vzdělávání, která vám pomůže rozhodnout se jak postupovat ve vašem profesionálním rozvoji.

Získat přístup zdarma

 

Podrobný procesní model PRINCE2 zdarma

Získejte podrobný procesní model PRINCE2, který Vám pomůže tuto metodiku pochopit.

Získat přístup zdarma

 

Cvičný test PRINCE2 zdarma

Využijte jedinečnou příležitost vyzkoušet si zkrácený certifikační test metodiky PRINCE2.

Vyzkoušet zdarma

 

Mezinárodní certifikační zkoušky s lehkostí

Získejte tipy a triky pro složení každé mezinárodní certifikační zkoušky. Zjistěte, co je důležité během přípravy na zkoušku, během zkoušky i po ní.

Získat přístup zdarma