Přejít k hlavnímu obsahu
Menu

ZDARMA převodový slovníček PRINCE2® 6.edice - 5.edice

Prihlašte se k našemu newsletteru a získejte přístup k aktuálním novinkám v oblasti projektového a agilního řízení, výhodným nabídkám našich kurzů, akcím a hodnotnému obsahu ZDARMA, jakým je např náš trojjazyčný anglicko-česko-slovenský převodový slovníček pojmů PRINCE2.

 

 

Vaše osobní údaje budou chráněny

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u nás v bezpečí a POTIFOB,s.r.o. je bude na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání výše uvedeného produktu a dalších newsletterů od nás, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

Převodový slovníček PRINCE2 6.edice - 5.edice
Co v něm najdete?

Převodový slovníček poukazuje na rozdíly v pojmech mezi verzemi PRINCE2 6.edice - 5.edice.

Je také součástí našeho konverzního balíčku a balíčku pro zpětnou kompatibilitu, které najdete v našich studijních materiálech pro kurzy PRINCE2.

Plný oficiální slovník pojmů PRINCE2 vydaný AXELOSem dostávají naši studenti PRINCE2 ZDARMA ke každému objednanému školení v jazykové verzi, kterou si vyberou. Můžete si jej bezpaltně stáhnout i z webu společnosti AXELOS.

 

.

Stáhněte si také

eBook Průvodce řízením projektů zdarma

Získejte jedinečný eBook zdarma, který Vám pomůže vést Vaše projekty úspěšně. Připravili ho pro Vás Štefan Ondek, PMP, Colin Bentley a William R. Duncan.

Získat přístup zdarma

 

Systém vzdělávání v oblasti řízení projektů, služeb, IT a Agile

Získejte ZDARMA podrobnou mapu vzdělávání, která vám pomůže rozhodnout se jak postupovat ve vašem profesionálním rozvoji.

Získat přístup zdarma

 

Mezinárodní certifikační zkoušky s lehkostí

Získejte tipy a triky pro složení každé mezinárodní certifikační zkoušky. Zjistěte, co je důležité během přípravy na zkoušku, během zkoušky i po ní.

Získat přístup zdarma

 

Podrobný procesní model PRINCE2 zdarma

Získejte podrobný procesní model PRINCE2, který Vám pomůže tuto metodiku pochopit.

Získat přístup zdarma