Přejít k hlavnímu obsahu
Menu

P3.express a DASA DevOps Fundamentals 3.0 - webinář

Seznamte se s P3.express a DASA DevOps Fundamentals 3.0

 

📢 těšíme se, že jsme Vás mohli pozvat na další webinář z naší série, který proběhl 22.9.2023 od 9:00 do 10:45 přes aplikaci GoTo webinar. 

 

Tentokrát jsme se věnovali novému mezinárodnímu systému projektového řízení P3.express a nejnovější verzi kurzu DASA DevOps Fundamentals 3.0.

 

P3.express je minimalistický a snadno pochopitelný systém projektového řízení, který můžete velmi jednoduše začít používat ve své každodenní praxi.

Je podporován Evropskou unií a kompatibilní s mezinárodními standardy PRINCE2®, PMBOK® Guide a dalšími rozšířenými metodami.

Jeho certifikace P3.express Practitioner je srovnatelná s certifikacemi PRINCE2 Practitioner, PMI PMP® nebo IPMA C, avšak na rozdíl od nich má doživotní platnost.

Kromě toho jsme vám představili nejnovější verzi kurzu DASA DevOps Fundamentals 3.0. a podívali jsme se blíže na výhody a přínosy DevOps pro vaši organizaci.

 

Přednášky vedl Ing. Štefan Ondek, PMP, první slovenský i český trenér P3.express a vedoucí autor slovenského překladu oficiálního manuálu o P3.express a současně první slovenský i český akreditovaný trenér nejnovější verze DevOps Fundamentals 3.0 od mezinárodní asociace DASA (DevOps Agile Skills Association).

 

👉 Účast na akci byla bezplatná.

Děkujeme všem, více než 60-ti registrovaným účastníkům, za jejich zájem o aktuální novinky v oblasti projektového a agilního řízení. 🚀