Přejít k hlavnímu obsahu
Menu

Úvod do ITIL®

Pro koho je Úvod do ITIL a co Vám přinese?

Úvod do ITIL je relevantní pro všechny, kteří se zabývají IT procesy, optimalizací poskytování IT služeb apod. Jedná se především o IT manažery, IT procesní specialisty, projektové manažery a všechny, kteří se podle daných procesů řídí.

Uvede Vás do problematiky poskytování IT služeb, představí terminologii v rámci IT procesů, koncepci ITIL, životní cyklus IT služeb, základní procesy fází životního cyklu (Service Strategy).

 

Popis školení

Úvod do ITIL je 90-minutové školení, jehož obsah je shodný s prvními 90 minutami našeho certifikačního kurzu ITIL4 Foundation (na rozdíl od tohoto kurzu je bez certifikační zkoušky).

Zpravidla ho realizujeme v češtině s použitím anglické odborné terminologie. Vzdělávací materiály, které obdrží každý účastník školení, jsou k dispozici v angličtině.

V rámci školení získáte prvotní přehled o terminologii v rámci IT procesů, koncepci ITIL, životním cyklu IT služeb, základních procesech fází životního cyklu (Service Strategy).

Zároveň získáte představu o tom, co se můžete naučit na našem certifikačním kurzu ITIL4 Foundation.

Každý účastník našeho kurzu Úvod do ITIL obdrží:

  • předkurzové instrukce, které Vám umožní kvalitně se na kurz připravit a vytěžit z něj maximum
  • účastnický manuál ITIL v angličtině s prezentací

 

Cena

Kurzy Úvod do ITIL nabízíme jako vnitrofiremní. Pro cenovou nabídku nás prosím kontaktujte s uvedením názvu školení, počtu osob, požadovaného místa konání a rámcového termínu. Nejpozději následující pracovní den Vám zašleme nabídku.

Záruka nejlepší ceny:

Pokud kdekoliv obdržíte výhodnější cenovou nabídku školení Úvod do ITIL v České republice vedeného trenérem ITIL akreditovaným některým oprávněným zkušebním institutem - Examination Institute (EI), t.j. ITIL Approved Trainerom, s porovnatelnými zárukami, překonáme ji - stačí nám ji předložit.

Všechny uvedené ceny jsou bez DPH a platné pro naše kurzy realizované v České republice. Platí naše obchodní podmínky.

 

Potřebujete poradit?

Pak nás prosím kontaktujte.