Menu

Zkoušky PMI® PMP® pouze v testovacích centrech Prometric

Zkoušky PMI® PMP® pouze v testovacích centrech Prometric

Přemýšlíte o přípravném kurzu na některou z certifikací PMI®, ale odrazuje vás nutnost skládat zkoušky v testovacích centrech Prometric?

My vás nejen na zkoušku připravíme, ale lektor vás i podrobně seznámí s postupem přihlášení se na zkoušku. A zkoušku CAPM můžete absolvovat i přes online proctoring. K tomu i po absolvování školení budete mít k dispozici naši podporu přes e-mail.

Důležité je vědět, že přihlášku na zkoušku PMI si musí vyplnit osobně samotný kandidát, včetně údajů o relevantním vzělání (absolvovaných školeních) a praxi. Přihláška dále prochází auditem a po jejím schválení si vyberete termín a místo zkoušky.
Nejbližší centra Prometric s oprávněním vykonávat zkoušky PMI PMP se nachází v Praze, Bratislavě a ve Vídni. Zkoušku CAPM je možné absolvovat v libovolném centru Prometric nebo přes online proctoring.

Podmínkou pro připuštění ke zkouškám PMI je absolvování určitého počtu kontaktních hodin školení, konkrétně:

Za hodinu se považuje standardní 60-minutová hodina. Přestávky delší než 15 minut se do času školení nepočítají. Počítá se pouze skutečně absolvovaná výuka.

Stále si nejste jistí? Neváhejte nás kontaktovat. Rádi zodpovíme veškeré dotazy a pomůžeme s výběrem té správné certifikace pro Vás.

 

 

Přidat komentář