Menu

Změny týkající se našich kurzů kvůli pandemii Covid19 - DŮLEŽITÉ!

Změny týkající se našich kurzů kvůli pandemii Covid19 - DŮLEŽITÉ!

Vážení zákazníci,

z důvodu nepříznivé epidemiologické situace v ČR kvůli Covid19 jsme byli nuceni jako společensky odpovědná fiirma přistoupit k nelehkému rozhodnutí: Až do odvolání naše veřejné kurzy v ČR probíhají výlučně virtuální formou, čili na dálku s přenosem obrazu a zvuku přes internet v reálném čase. Díky tomu máte stoprocentní jistotu, že se na žádném našem kurzu nebo zkoušce ani cestou nenakazíte.

Pro účast na školení virtualní formou je zapotřebí počítač se stabilním připojením na internet a internetovým prohlížečem. Pro virtuální kurzy využíváme aplikaci Zoom nebo Skype. Technické řešení, které jsme zvolili, umožňuje nejen sdílení prezentace a výkladu lektora, ale také vzájemnou diskusi mezi lektorem a všemi účastníky v reálném čase.

Pochopitelně je při této formě těžší absolvovat skupinová cvičení, za co se omlouváme - vynutila si to vyšší moc. Doufáme, že nám přesto zachováte přízeň. Jako kompenzaci poskytujeme všem našim studentům individuální konzultace s lektorem na dálku přes skype, WhatsApp, Zoom nebo telefon v ceně kurzu.

 

Také jsme snížili cenu našich nejpopulárnějších kurzů PRINCE2 Foundation, PRINCE2 Foundation + Practitioner a PRINCE2 Practitioner realizovaných virtuální formou.

Rovněž i certifikační zkoušky můžete absolvovat online z bezpečí Vašeho domova s dohledem přímo ze zkušebního institutu přes vaši webkameru a mikrofon.

 

Chcete-li místo absolvování kurzu virtuální formou odložit či zrušit objednanou účast na kurzu, je to možné, v souladu s našimi platnými všeobecnými obchodními podmínkami.

 

Dále v nabídce máme:

Přidat komentář