Menu

Znovu pořádáme prezenční kurzy!

Znovu pořádáme prezenční kurzy!

Díky příznivé epidemiologické situaci jsme obnovili prezenční formu kurzů.

 

Co se na prezenčních kurzech oproti "dobám před koronou" změnilo?

  1. Účastníci mají možnost připojit se k prezenčnímu kurzu i virtuálně. Cena obou forem - prezenční i virtuální - je do konce roku 2020 stejná.
  2. Maximální počet účastníků veřejného kurzu, kteří ho absolvují prezenčně v jedné skupině, je nižší - max. 8 osob + lektor.
  3. Rozestupy mezi účastníky jsou větší než dosud - min. 2 m.
  4. Vstup a pobyt na školení je možný pouze s překrytými horními dýchacími cestami (například rouška, šál, šátek). Překrytí lze sejmout pouze během konzumace občerstvení za podmínek uvedených níže.
  5. V případě vzniku akutního respiračního onemocnění (např. horečka, kašel, rýma, dušnost) je osoba s takovými projevy povinna zůstat v domácí izolaci resp., pokud se vyskytnou v průběhu školení, neprodleně opustit místo školení a telefonicky kontaktovat svého ošetřujícího lékaře. Účast na školení je umožněna pouze osobám bez projevů akutního respiračního onemocnění.
  6. Účastníkům je k dispozici při vstupu dezinfekce rukou na bázi alkoholu. Všichni účastníci jsou povinni si při vstupu dezinfikovat ruce s jejím použitím nebo jiným adekvátním způsobem.
  7. Občerstvení během školení je k dispozici výhradně v hygienicky balených "jednoosobových" dávkách, které si každý účastník rozbaluje resp. otevírá sám. Je ho možné konzumovat výlučně mimo učebny - ve vyhrazených prostorách, které se dle potřeby průběžně dezinfikují, při dodržení vzdálenosti minimálně 2 m mezi osobami, které nežijí ve společné domácnosti. Bezprostředně před i po konzumaci je povinná dezinfekce rukou.
  8. Veškeré použité nádobí se bude mýt v myčce programem s teplotou min. 60 stupňů.
  9. Všechny interiérové prostory, ve kterých se pohybují účastníci školení, zejména dotekové plochy, kliky atd. se dle potřeby průběžně dezinfikují v souladu s platnými nařízeními státních orgánů.

 

Přidat komentář