Menu

Chcete vést projekty úspěšně?

eBook Průvodce řízením projektů

Chcete vést Vaše projekty úspěšně?

 

Získejte jedinečného Průvodce řízením projektů ZDARMA, který Vám v tom pomůže!

 

V eBooku najdete:

  • základní principy projektového řízení
  • klíčové zúčastněné strany projektu, jejich role a odpovědnosti
  • dost o životním cyklu a procesech projektu na to, abyste byli schopni vybrat procesní model, který vám bude vyhovovat nejvíc
  • klíčové pojmy projektového řízení

 

eBook pro Vás připravili:

 

Štefan Ondek, autor

Štefan Ondek je profesionál v oblasti projektového řízení. Je zakladatelem a managing partnerem POTIFOB, skupiny vzdělávacích a poradenských společností pomáhajících lidem i organizacím dobře řídit své projekty, programy, portfolia, změny a IT. Dosud osobně vyškolil v projektovém řízení přes 2300 profesionálů z více než 20 zemí.

Štefan je autorem a posuzovatelem několika publikací kolem projektového řízení. Je například jedním z autorů certifikačních zkoušek PRINCE2® Foundation, dobrovolným odborným korektorem PMI® PMBOK Guide® 6th Edition a hlavním korektorem 1. slovenské verze terminologického slovníku PRINCE2: 2009.

Štefan je držitelem několika certifikací včetně PMI PMP®, PRINCE2®, PRINCE2 Agile®, MSP®, MoP® a P3O®, Agile Scrum Master Approved Trainer, PRINCE2, PRINCE2 Agile, MoP a P3O Registered Practitioner, MSP Advanced Practitioner.
Byl také držitelem certifikace IPMA® (2006-2016 B, 2002-2005 C) a po 1 funkční období (2009-2012) členem výboru národní členské asociace IPMA. Je aktivním členem PMI.

Pokud chcete Štefana kontaktovat, prosím pište na ondek@potifob.com.

 

Colin Bentley, odborný korektor

Colin Bentley je projektovým manažerem od roku 1966 a řídil mnoho velkých i malých projektů v několika zemích. Pracuje s PRINCE2, PRINCE i jejich předchůdcem PROMPT II od roku 1975.

Je autorem velké části PRINCE2 manuálu (publikace Managing Successful Projects with PRINCE2) a také je autorem všech jeho revizí až do verze 2009. Byl Chief Examiner PRINCE2 od jeho vzniku až do roku 2008 a napsal všechny původní zkoušky Foundation i Practitioner.

Nyní je v důchodu. Vydal více než dvacet knih, přednáší o PRINCE2 a působí jako poradce pro řízení projektů pro London Stock Exchange, Microsoft Europe, BBC a další organizace.
Stále píše knihy o projektovém řízení.

Pokud chcete Colina kontaktovat, prosím, pište na https://www.colinbentley.co.uk/contact/.

 

William R. Duncan, přispěvatel (Účel, Principy, Role a Definice)

William R. Duncan je jedním z předních světových expertů v oblasti projektového řízení. Byl primárním autorem první edice (1996) PMI PMBOK Guide.
Je stále aktivní v oblasti vývoje standardů v American Society for the Advancement of Project Management (asapm), International Project Management Association (IPMA) a Global Alliance for Project Performance Standards (GAPPS).

V letech 2006-2016 byl ředitelem certifikací pro asapm (IPMA-USA). Je zakladatelem a vlastníkem Project Management Partners.
Jeho specializací je všechno kolem projektového řízení od realizace přínosů po kritéria úspěšnosti, od certifikací po standardy.
Jeho tréninkové programy jsou zaměřeny na účastníky tak, aby zajišťovaly rozvoj užitečných dovedností. Jeho poradenská praxe klade důraz na proveditelné doporučení pro reálné přínosy.

Pokud chcete Duncana kontaktovat, prosím pište na .

 

Přidat komentář