Menu

Objednávkový formulář kurzů projektového řízení PRINCE2 Foundation

Vážený zákazníku, zde si můžete objednat zvolený kurz.

Prosím vyplňte objednávkový formulář.

Tímto si závazně objednávám následující školení
ceny školení a zkoušek jsou uvedeny bez DPH
Uveďte, jestli jste plátcem DPH nebo ne. Samoplátcům máme možnost fakturovat bez DPH.
Když Vám uvedené termíny nevyhovují a/ nebo máte zájem o vnitrofiremní školení, uveďte to prosím v této kolonce.
V ceně prezenčního kurzu jsou zahrnuty obědy, občerstvení, parkování a wifi. V ceně virtuálního kurzu je zahrnutý poplatek za online dohled od mezinárodního certifikačního orgánu během online mezinárodní certifikační zkoušky.
Uveďte počet osob, pro které objednáváte školení. Když se jedná o více různých kurzů, uveďte název školení a počet osob, které se zúčastní na příslušném kurzu.
Uveďte jména a příjmení osob, pro které objednáváte školení. Když se jedná o více kurzů, uveďte název školení a jména osob, které se zúčastní na daném kurzu.
E-mailové adresy pro zaslání předkurzových instrukcí, slouží rovněž pro přihlášení do e-learningu a k registraci ke zkouškám.
Když si vyberete test PRINCE2 v rodném jazyce, na jeho vypracování budete mít 60 minut. V případě češtiny pro Vás zajistíme dvojjazyčný test: česko-anglický (otázky budou v testu uvedeny v jednom sloupci v češtině a v druhém sloupci v angličtině). Na vypracování testu v jiném než rodném jazyce budete mít 75 minut. Studentům, kteří ovládají na pracovní úrovni anglický jazyk, zejména těm, kteří budou pokračovat na úroveň Practitioner a chtějí skládat zkoušku Practitioner v angličtině, doporučujeme objednat si anglickou verzi zkoušek Foundation.
Nejste si jisti, zda zvládnete certifikační zkoušku PRINCE2 od PeopleCertu / AXELOSu na 1. pokus? Odteď se můžete se službou Take2 od PeoleCert "pojistit" - 2. pokus zkoušky v online verzi, s voucherem platným 6 měsíců, můžete mít jen za 1500 Kč + DPH na osobu a zkoušku! Podmínkou poskytnutí je objednání a úhrada služby Take2 před absolvováním 1. pokusu dané zkoušky.
V ceně školení je 1 jazyková verze studijních materiálů. V případě zájmu o další jazykovou verzi (Event manuál, e-learning) účtujeme příplatek 1300 Kč/ os. nebo 50 EUR/ os. za každou další jazykovou verzi.
Vzhledem k tomu, že již před kurzem obdržíte elektronické studijní materiály jakož i přístup do našeho PRINCE2 e-learningového prostředí určeného pro přípravu na kurz a zkoušku PRINCE2 Foundation, je dostačující, pokud papírové studijní materiály obdržíte v první den školení.
Certifikát o složení mezinárodné zkoušky AXELOS, vystavený oprávněným zkušebním institutem (PEOPLECERT). Elektronické certifikáty jsou v ceně zkoušky. Papírová verze certifikátu je za příplatek, obdržíte ji do 3 týdnů od složení zkoušky. Certifikát obdrží pouze kandidáti, kteří zkoušku složí.
Označte, pokud chcete potvrzení o absolvování akreditovaného kurzu PRINCE2 ("leaving award"). Vystavovatelem je naše společnost POTIFOB, s.r.o. - akreditovaná tréninková organizace (ATO) PRINCE2 a strategický partner AXELOS.
Účastníci, kteří absolvují jen kurz PRINCE2 Foundation od nás v rámci ceny kurzu obdrží dle vlastního výběru jednu z uvedených odborných publikací na osobu. Prosím označte, o kterou z těchto publikací máte zájem. Za příslušný doplatek si můžete objednat i ostatní publikace. Všichni účastníci kurzu PRINCE2 Foundation + Practitioner nebo jen PRINCE2 Practitioner od nás v rámci ceny kurzu dostanou plnohodnotnou publikaci Managing Successful Projects with PRINCE2.
Ceny publikací jsou uvedeny bez DPH.
Cena papírové i pdf publikace/ doplňkové literatury je stejná. Případnou kombinaci papírové a pdf verze specifikujte v poznámce.
údaje objednatele
Zadejte Vaše fakturační a kontaktní údaje.
Prosím uveďte Váš e-mail ještě jednou.
Uveďte adresu, na kterou Vám máme zaslat tištěnou verzi studijních materiálů kurýrem.

Vaše osobní údaje (jméno/a, příjmení, název společnosti, identifikační údaje společnosti, e-mail/y poštovní adresa/y a telefonický kontakt) jsou u nás v bezpečí a budeme je, na základě našeho smluvního vztahu, jako POTIFOB, s.r.o. zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

Uveďte zde informace, které považujete za důležité a nejsou součástí objednávky.

Vážený zákazníku, po vyplnění objednávkového formuláře Vám na e-mailovou adresu, kterou v něm uvedete, přijde automatické potvrzení objednávky. Nejpozději další pracovní den Vás budeme kontaktovat. Po potvrzení objednávky vám zašleme zálohovou fakturu. Hned po její úhradě Vám zašleme potřebné studijní materiály - 1. část v elektronické podobě, 2. část kurýrem.

V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktujte e-mailem na   nebo telefonicky č. +420 605 838 126.