Přejít k hlavnímu obsahu
Menu

Objednávkový formulář kurzů projektového řízení PRINCE2 Foundation

Vážený zákazníku, zde si můžete objednat zvolený kurz.

Prosím vyplňte objednávkový formulář.

Tímto si závazně objednávám následující školení
ceny školení a zkoušek jsou uvedeny bez DPH
plátce DPH
Uveďte, jestli jste plátcem DPH nebo ne. Samoplátcům máme možnost fakturovat bez DPH.
[current-page:query:misto]
E-mailové adresy pro zaslání předkurzových instrukcí, slouží rovněž pro přihlášení do e-learningu a k registraci ke zkouškám.
forma kurzu
Příplatek za prezenční formu účasti zahrnuje obědy, občerstvení, parkování a wifi.
jazyková verze studijních materiálů pro školení PRINCE2
V ceně školení je 1 jazyková verze studijních materiálů. Za každou další jazykovou verzi (Event manuál, e-learning) účtujeme 2 880 Kč/ os. + DPH.

Součástí ceny online zkoušky PRINCE2 Foundation, koupené po 1.2.2022, je také oficiální elektronická publikace "Managing Successful Projects with PRINCE2" v angličtině v 5. nebo 6. edici - dle výběru zkoušky v 5. nebo 6. edici PRINCE2.
jazyk online certifikační zkoušky PRINCE2 Foundation
Pokud si vyberete online test PRINCE2 v rodném jazyce, na jeho vypracování budete mít 60 minut. Na vypracování testu v jiném než rodném jazyce budete mít 75 minut. Studentům, kteří ovládají na pracovní úrovni anglický jazyk, zejména těm, kteří budou pokračovat na úroveň Practitioner a chtějí skládat zkoušku Practitioner v angličtině, doporučujeme objednat si anglickou verzi zkoušky Foundation.
opakovaný pokus zkoušky PRINCE2 Foundation - Take2 za 2 000 Kč + DPH
Nejste si jisti, zda zvládnete online certifikační zkoušku PRINCE2 od PeopleCertu / AXELOSu na 1. pokus? Nyní se můžete se službou Take2 od PeoleCertu "pojistit" - 2. pokus zkoušky v online verzi, s voucherem platným 6 měsíců, můžete mít za výhodnou cenu.
zaslání papírových studijních materiálů před kurzem
Vzhledem k tomu, že již před kurzem obdržíte přístup do našeho PRINCE2 e-learningového prostředí, určeného pro přípravu na kurz a online zkoušku PRINCE2 Foundation, je dostačující, pokud papírové studijní materiály obdržíte v první den prezenčního školení. V případě virtuálního kurzu je obdržíte před kurzem, z důvodu vyššího komfortu během školení.
certifikát o složení zkoušky PRINCE2
Elektronický certifikát je zahrnutý v ceně školení. V případě papírové verze Vám bude certifikát zaslán do cca. 2-3 pracovních týdnů od oznámení výsledků zkoušek.
potvrzení o absolvování kurzu
Označte, pokud chcete potvrzení o absolvování akreditovaného kurzu PRINCE2. Vystavovatelem je naše společnost POTIFOB, s.r.o. - akreditovaná tréninková organizace (ATO) PRINCE2.
doplňková literatura
údaje objednatele
Prosím uveďte Váš e-mail ještě jednou.
Uveďte adresu, na kterou Vám máme zaslat papírovou verzi studijních materiálů kurýrem, včetně telefonického kontaktu pro vyzvednutí balíku od kurýra.

Vaše osobní údaje (jméno/a, příjmení, název společnosti, identifikační údaje společnosti, e-mail/y poštovní adresa/y a telefonický kontakt) jsou u nás v bezpečí a budeme je, na základě našeho smluvního vztahu, jako POTIFOB, s.r.o. zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami POTIFOB, s.r.o.

Všeobecné obchodní podmínky POTIFOB, s.r.o.

Zadejte Vaše fakturační a kontaktní údaje.
Uveďte zde informace, které považujete za důležité a nejsou součástí objednávky.

Vážený zákazníku, po vyplnění objednávkového formuláře Vám na e-mailovou adresu, kterou v něm uvedete, přijde automatické potvrzení objednávky. Nejpozději další pracovní den Vás budeme kontaktovat.

Po potvrzení objednávky vám zašleme zálohovou fakturu. Hned po její úhradě Vám zašleme potřebné studijní materiály - 1. část v elektronické podobě, 2. část kurýrem.

V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktujte e-mailem na sibrinova@potifob.com nebo telefonicky č. +420 605 838 126.