Menu

Objednávkový formulář kurzů projektového řízení PRINCE2 F+P

Vážený zákazníku, zde si můžete objednat zvolený kurz.

Prosím vyplňte objednávkový formulář.

Tímto si závazně objednávám následující školení:
ceny školení a zkoušek jsou uvedeny bez DPH
Uveďte, jestli jste plátcem DPH nebo ne. Samoplátcům máme možnost fakturovat bez DPH.
Když Vám nevyhovují termíny v kalendáři veřejných kurzů a/ nebo máte zájem o vnitrofiremní školení, uveďte to prosím zde.
Město, ve kterém proběhne školení.
V ceně prezenčního kurzu jsou zahrnuty obědy, občerstvení, parkování a wifi. V ceně virtuálního kurzu je zahrnutý poplatek za online dohled od mezinárodního certifikačního orgánu během online mezinárodní certifikační zkoušky.
Uveďte počet osob, pro které objednáváte školení. Když objednáváte více různých kurzů, uveďte ve formátu název školení: počet míst, který objednáváte.
Uveďte jména a příjmení osob, pro které objednáváte školení. Když se jedná o více kurzů, uveďte ve formátu název školení: jména a příjmení účastníků.
E-mailové adresy pro zaslání předkurzových instrukcí, slouží rovněž pro přihlášení do e-learningu a k registraci ke zkouškám.
V ceně školení je 1 jazyková verze studijních materiálů. V případě zájmu o další jazykovou verzi (Event manál, e-learning) účtujeme příplatek 1300 Kč/ os. nebo 50 EUR/ os. za každou další jazykovou verzi. Základní literatura pro zkoušku Practitioner - kniha Managing Successful Projects with PRINCE2 (PRINCE2 manuál) je dostupná pouze v angličtině.
Vyplňte pouze, pokud si chcete, dodatečně ke knize zahrnuté v ceně kurzu (viz výše), objednat i další.
Základní literatura pro zkoušku PRINCE2 Practitioner - publikace Managing Successful Projects with PRINCE2 6th Edition (zkráceně PRINCE2 manuál), kterou obdržíte v ceně kurzu v papírové nebo pdf verzi, dle vašeho výběru, je dostupná pouze v angličtině. Pokud si vyberete pdf verzi PRINCE2 manuálu, do 30.9.2020 ji můžete použít na zkoušce PRINCE2 Practitioner. Po uvedeném termínu si budete moct vytlačit 1 ks pdf PRINCE2 manuálu a použít ho na zkoušce PRINCE2 Practitioner. Cena papírové i pdf publikace/ doplňkové literatury je stejná. Případnou kombinaci papírové a pdf verze specifikujte v poznámce.
V české verzi zkoušky PRINCE2 Foundation je u každé otázky i její anglický originál. Na zkoušku v rodném jazyku budete mít 60 minut. Na zkoušku v cizím jazyku budete mít 75 minut. Studentům, kteří ovládají na pracovní úrovni angličtinu, zejména těm, kteří budou pokračovat na úroveň Practitioner a chtějí skládat zkoušku Practitioner v angličtině, doporučujeme objednat si anglickou verzi zkoušky.
Na zkoušku PRINCE2 Practitioner v rodném jazyce budete mít 2,5 h. Na zkoušku v jiném než rodném jazyce budete mít 3 h 8 minut. Studentům, kteří ovládají angličtinu na dobré pracovní úrovni, doporučujeme objednat si anglickou verzi zkoušky.
Nejste si jisti, zda zvládnete certifikační zkoušku PRINCE2 od PeopleCertu / AXELOSu na 1. pokus? Nyní se můžete se službou Take2 od PeoleCertu "pojistit" - 2. pokus zkoušky v online verzi, s voucherem platným 6 měsíců, můžete mít jen za 1500 Kč + DPH na osobu a zkoušku! Podmínkou poskytnutí je objednání a úhrada služby Take2 před absolvováním 1. pokusu dané zkoušky.
Certifikát o složení mezinárodné zkoušky AXELOS, vystavený oprávněným zkušebním institutem (PEOPLECERT). Elektronické certifikáty jsou v ceně zkoušky. Papírová verze certifikátu je za příplatek, obdržíte ji do 3 týdnů od složení zkoušky. Certifikát obdrží pouze kandidáti, kteří zkoušku složí.
Označte, pokud máte zájem o potvrzení o absolvování akreditovaného kurzu PRINCE2 ("leaving award"). Vystavovatelem je naše společnost POTIFOB, s.r.o. - akreditovaná tréninková organizace (ATO) PRINCE2 a strategický partner AXELOS.
údaje objednatele
Zadejte Vaše fakturační a kontaktní údaje.
Prosím uveďte Váš e-mail ještě jednou pro kontrolu správnosti.
Uveďte adresu, na kterou Vám máme zaslat tištěnou verzi studijních materiálů kurýrem.

Vaše osobní údaje (jméno/a, příjmení, název společnosti, identifikační údaje společnosti, e-mail/y poštovní adresa/y a telefonický kontakt) jsou u nás v bezpečí a budeme je, na základě našeho smluvního vztahu, jako POTIFOB, s.r.o. zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

Uveďte zde další informace, které považujete za důležité a nejsou součástí objednávky.

Vážený zákazníku, po vyplnění objednávkového formuláře Vám na e-mailovou adresu, kterou v něm uvedete, přijde automatické potvrzení objednávky. Nejpozději další pracovní den Vás budeme kontaktovat. Po potvrzení objednávky vám zašleme zálohovou fakturu. Hned po její úhradě Vám zašleme potřebné studijní materiály - 1. část v elektronické podobě, 2. část kurýrem.

V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktujte e-mailem na   nebo telefonicky č. +420 605 838 126.