Přejít k hlavnímu obsahu
Menu

Objednávkový formulář kurzů projektového řízení PRINCE2 F+P

Vážený zákazníku, zde si můžete objednat zvolený kurz.

Prosím vyplňte objednávkový formulář.

Tímto si závazně objednávám následující školení:
ceny školení a zkoušek jsou uvedeny bez DPH
plátce DPH
Uveďte, jestli jste plátcem DPH nebo ne. Samoplátcům máme možnost fakturovat bez DPH.
Město, ve kterém proběhne školení.
E-mailové adresy pro zaslání předkurzových instrukcí, slouží rovněž pro přihlášení do e-learningu a k registraci ke zkouškám.
forma kurzu
Příplatek za prezenční formu účasti zahrnuje obědy, občerstvení, parkování a wifi. 
jazyková verze studijních materiálů PRINCE2
V ceně školení je 1 jazyková verze studijních materiálů. Za každou další jazykovou verzi (Event manál, e-learning) účtujeme 2100 Kč/ os. + DPH.

Součástí ceny online zkoušky PRINCE2 Foundation, koupené po 1.2.2022, je také oficiální elektronická publikace "Managing Successfull Projects with PRINCE2" v angličtině v 5. nebo 6. edici - dle výběru zkoušky v 5. nebo 6. edici PRINCE2.
Publikaci využijete zejména při přípravě na Vaši online zkoušku PRINCE2 Practitioner.
jazyk certifikační zkoušky PRINCE2 Foundation
Na zkoušku v rodném jazyku budete mít 60 minut. Na zkoušku v cizím jazyku budete mít 75 minut. Studentům, kteří ovládají na pracovní úrovni angličtinu, zejména těm, kteří budou pokračovat na úroveň Practitioner a chtějí skládat zkoušku Practitioner v angličtině, doporučujeme objednat si anglickou verzi zkoušky.
jazyk certifikační zkoušky PRINCE2 Practitioner
Na online zkoušku PRINCE2 Practitioner v rodném jazyce budete mít 2,5 h. Na online zkoušku v jiném než rodném jazyce budete mít 3 h 8 minut. Studentům, kteří ovládají angličtinu na dobré pracovní úrovni, doporučujeme objednat si anglickou verzi zkoušky.
opakovaný pokus zkoušek PRINCE2 - Take2
Nejste si jisti, zda zvládnete online certifikační zkoušky PRINCE2 od PeopleCertu / AXELOSu na 1. pokus? Nyní se můžete se službou Take2 od PeoleCertu "pojistit" - 2. pokus zkoušky v online verzi, s voucherem platným 6 měsíců, můžete mít za výhodnou cenu! Podmínkou poskytnutí je objednání a úhrada služby Take2 před absolvováním 1. pokusu dané zkoušky.
certifikát o složení zkoušky PRINCE2
Certifikát o složení mezinárodní zkoušky AXELOS, vystavený jediným oprávněným zkušebním institutem (PEOPLECERT). Elektronické certifikáty jsou zahrnuté v ceně školení a budou Vám poskynuté po oznámení výsledků zkoušek. V případě papírové verze Vám budou certifikáty zaslané do cca. 2-3 pracovních týdnů od oznámení výsledků zkoušek za příslušný poplatek.
potvrzení o absolvování kurzu PRINCE2
Označte, pokud máte zájem o potvrzení o absolvování akreditovaného kurzu PRINCE2. Vystavovatelem je naše společnost POTIFOB, s.r.o. - akreditovaná tréninková organizace (ATO) PRINCE2.
doplňková literatura
Základní literatura pro zkoušku PRINCE2 Practitioner - publikace Managing Successful Projects with PRINCE2 (zkráceně PRINCE2 manuál) je dostupná pouze v angličtině.
Od 1.2.2022 je její elektronická verze součástí ceny online zkoušky PRINCE2 Foundation v 5. nebo 6. edici, dle výběru edice zkoušky PRINCE2 Foundation. V případě zájmu o publikaci, nás prosím kontaktujte.
údaje objednatele
Prosím uveďte Váš e-mail ještě jednou pro kontrolu správnosti.
Uveďte adresu, na kterou Vám máme zaslat papírovou verzi studijních materiálů kurýrem, včetně telefonického kontaktu pro vyzvednutí balíku od kurýra.

Vaše osobní údaje (jméno/a, příjmení, název společnosti, identifikační údaje společnosti, e-mail/y poštovní adresa/y a telefonický kontakt) jsou u nás v bezpečí a budeme je, na základě našeho smluvního vztahu, jako POTIFOB, s.r.o. zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

souhlasím s Všeobecnými obchodními podmínkami POTIFOB, s.r.o.

Všeobecné obchodní podmínky POTIFOB, s.r.o.

Zadejte Vaše fakturační a kontaktní údaje.
Uveďte zde další informace, které považujete za důležité a nejsou součástí objednávky.

Vážený zákazníku, po vyplnění objednávkového formuláře Vám na e-mailovou adresu, kterou v něm uvedete, přijde automatické potvrzení objednávky. Nejpozději další pracovní den Vás budeme kontaktovat. Po potvrzení objednávky vám zašleme zálohovou fakturu. Hned po její úhradě Vám zašleme potřebné studijní materiály - 1. část v elektronické podobě, 2. část kurýrem.

V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktujte e-mailem na sibrinova@potifob.com nebo telefonicky č. +420 605 838 126.