Přejít k hlavnímu obsahu
Menu

PRINCE2® Foundation + Practitioner

Pokud si u nás současně objednáte kurzy projektového řízení PRINCE2 Foundation (základní úroveň) a PRINCE2 Practitioner (pokročilá úroveň), celková cena za oba kurzy je zvýhodněná na 11.100 Kč + 26.600 Kč certifikační zkoušky AXELOS®.

Obě školení můžete absolvovat hned za sebou anebo s časovým odstupem dle Vašeho výběru.

Při využití této nabídky obdržíte již pro přípravu na kurz Foundation oficiální publikaci vlastníka metodiky - AXELOS Limited „Managing Successful Projects with PRINCE2" (PRINCE2 manuál v angličtině) obsahující plnou verzi metodiky PRINCE2.

V ceně jsou i:

  • všechny další potřebné školící materiály
  • online zkoušky PRINCE2 Foundation a PRINCE2 Practitioner
  • vystavení elektronických certifikátů zkušebním institutem - Examination Institute autorizovaným AXELOS (za podmínky složení zkoušek)
  • náš jedinečný soubor záruk.

U veřejných kurzů si můžete vybrat mezi virtuální a prezenční formou účasti. Příplatek za prezenční formu je 1.250 Kč na osobu, tj. za oba kurzy spolu 2.500 Kč na osobu. Zahrnuje občerstvení, oběd, parkování a wi-fi připojení během kurzu.

 

Termíny veřejných kurzů PRINCE2 Foundation + Practitioner najdete v našem interaktivním kalendáři.

Informace o místě konání našich veřejných kurzů najdete na podstránce Školicí prostory.

 

Další možné slevy a snížení ceny

  • Při objednávce kurzů pro více osob, pro vnitrofiremní školení, samoplátce, držitele platných certifikátů PMI PMP/ CAPM či IPMA atd. nabízíme slevy a zvýhodnění popsané na podstránce Slevy z cen našich kurzů PRINCE2Pro nabídku vnitrofiremních kurzů nás prosím kontaktujte.
  • Díky službě Take2 si za příplatek 2.000 Kč (za každou zkoušku) můžete objednat 2. pokus na zkoušce. Pokud máte o tuto službu zájem, je nutné objednat ji spolu s kurzem a uhradit do absolvování 1. pokusu na zkoušce.
  • Pro vnitrofiremní školení PRINCE2 Foundation + Practitioner je možné využít financování z programu POVEZ II.

Všechny ceny jsou uvedeny na osobu bez DPH 21%. Platí naše obchodní podmínky.

kombinované školení PRINCE2 Foundation + Practitioner