Menu

PRINCE2 školení - co se tam naučím?

Školení projektového řízení PRINCE2 Vám dá výtečné základy a rámec pro úspěšné řízení projektů.

Na kurzu PRINCE2 Foundation zvládnete a pochopíte filozofii, principy, strukturu rolí i odpovědností PRINCE2 a připravíte se na mezinárodní certifikační zkoušku základní úrovně. Její složení pak prokazuje, že rozumíte této celosvětově nejpopulárnější metodice projektového řízení a dokážate působit jako kvalifikovaný člen řídícího týmu projektu vedeného podle PRINCE2.

Na školení PRINCE2 Practitioner si procvičíte řízení projektů podle PRINCE2 v praxi a připravíte se na zvládnutí stejnojmenné prestižní certifikace projektového manažera. Složením certifikační zkoušky PRINCE2 Practitioner demonstrujete, že dokážete řídit projekty podle PRINCE2 - tedy pracovat jako profesionální projektový manažer v prostředí podporujícím PRINCE2.

Certifikace PRINCE2 se stále časteji vyžaduje ve veřejných zakázkách i výběrových řízeních na dodávky projektů. Certifikát PRINCE2 nebo jiného standardu projektového řízení (PMIIPMA) je již de facto standardním požadavkem při obsazování vedoucích pozic v oblasti projektů (projektoví manažeři atd.).

 

Jak objednat školení PRINCE2?

Máte-li zájem o veřejný kurz:

V našem kalendáři kurzů zvolte termín a místo kurzu, které Vám vyhovuje. Pak klikněte na slovo "objednat" vedle něj. Data o Vámi zvoleném kurzu se automaticky přenesou do objednávkového formuláře. Pak stačí doplnit zbylé údaje a odkliknout odeslání objednávky.

Máte-li zájem o vnitrofiremní kurz:

Kontaktujte nás prosím s uvedením názvu školení, počtu osob, požadovaného místa konání a rámcového termínu. Nejpozději v následující pracovní den Vám zašleme nabídku.

 

Potřebujete poradit, který kurz je pro Vás nejvhodnější?

Pak nás prosím kontaktujte:

Monika Ondeková, partner, mentor, kouč, ondekova@potifob.com, tel. +420 605 838 126