Přejít k hlavnímu obsahu
Menu

Úvod do PRINCE2®

Cíle školení

Stručně představit metodiku projektového řízení PRINCE2, její principy, témata, procesy a certifikaci PRINCE2.

POTIFOB je vedoucí akreditovaná tréninková organizace - ATO PRINCE2 v ČR a certifikovaný partner AXELOS Limited, vlastníka PRINCE2 a dalších global best practice standardů. Kurzy Úvod do PRINCE2 vedou naši zkušení akreditovaní trenéři PRINCE2, obvykle přímo vedoucí trenér POTIFOB Ing. Štefan Ondek, PMP - 1. a nejzkušenější slovenský i český akreditovaný trenér PRINCE2.

 

Účastníci a prínosy?

Toto školení projektového řízení je vhodné pro projektové manažery, vedoucí týmů, projektové koordinátory, analytiky, pracovníky z oblasti řízení lidských zdrojů a všechny, kteří:

 • řídí projekty nebo se na nich podílejí
 • chtějí získat rychlý základní přehled o metodice projektového řízení PRINCE2
 • mají zájem o "ochutnávkové" školení PRINCE2 předtím, než se rozhodnou, zda investovat do certifikačního kurzu.

 

Školení Úvod do PRINCE2 Vám dá odpověď na následující otázky:

 • Co je metodika projektového řízení PRINCE2?
 • Jaké jsou její přínosy, principy, procesy a témata?
 • Jak funguje certifikace PRINCE2 Foundation a Practitioner?

 

Popis školení

Úvod do PRINCE2 je 90-minutové školení projektového řízení, jehož obsah je shodný s prvními 90 minutami našeho certifikačního kurzu PRINCE2 Foundation (na rozdíl od tohoto kurzu je bez certifikační zkoušky).

Podle přání zákazníka ho je možné zrealizovat v češtině nebo slovenštine s použitím české i anglické odborné terminologie, přičemž po dohodě ho lze provést i čistě v češtině, čistě v angličtině, slovenštině nebo v němčině. Vzdělávací materiály, které obdrží každý účastník školení, jsou k dispozici v české, anglické a slovenské mutaci (účastníci dostanou tu jazykovou mutaci, kterou si vyberou).

V rámci školení získáte prvotní přehled o všech 7 principech, 7 tématech a 7 procesech metodiky projektového řízení PRINCE2. Zároveň získáte představu o tom, co se můžete naučit na našich certifikačních kurzech projektového řízení PRINCE2 Foundation a PRINCE2 Practitioner.

 

Každý účastník našeho kurzu Úvod do PRINCE2 obdrží:

 • předkurzové instrukce, které Vám umožní kvalitně se na kurz připravit a vytěžit z něj maximum
 • plnobarevný, dobře čitelný, kvalitně přeložený, podrobný účastnický manuál PRINCE2 POTIFOB v češtině nebo angličtině (dle Vašeho výběru) s učebními texty, prezentací a podrobnou přehledovou procesní mapou PRINCE2
 • přístup k oficiálnímu anglicko-českému výkladovému terminologickému slovníku PRINCE2 (PRINCE2 Glossary)
 • šablony všech 26 hlavních řídících produktů (dokumentů) PRINCE2 připravené pro použití ve Vašich projektech v angličtině nebo češtině
 • psací potřeby a občerstvení během kurzu, pokud pro néj využijete naše prostory v Praze nebo Bratislavě.

 

Cena

Kurzy Úvod do PRINCE2 nabízíme jako vnitrofiremní. Pro cenovou nabídku nás prosím kontaktujte s uvedením názvu školení, počtu osob, požadovaného místa konání a rámcového termínu. Nejpozději následující pracovní den Vám zašleme nabídku.

Záruka nejlepší ceny:

Pokud kdekoliv obdržíte výhodnější cenovou nabídku školení Úvod do PRINCE2 v České republice vedeného trenérem PRINCE2 akreditovaným některým oprávněným zkušebním institutem - Examination Institute (EI), t.j. PRINCE2 Approved Trainerom, s porovnatelnými zárukami, překonáme ji - stačí nám ji předložit.

Všechny uvedené ceny jsou bez DPH a platné pro naše kurzy realizované v České republice. Platí naše obchodní podmínky.

 

Potřebujete poradit?

Pak nás prosím kontaktujte.