Přejít k hlavnímu obsahu
Menu

Úvod do PMI® PMBOK Guide®

Cíle školení

Stručně představit standard projektového řízení PMI PMBOK Guide 6th Edition a příbuzné standardy PMI, základní terminologii, skupiny procesů a vědomostní oblasti, jakož i rozdělení projektových rolí a odpovědností podle PMI.

 

Účastníci a přínosy

Tento kurz je vhodný pro projektové manažery, vedoucí týmů, projektové koordinátory, analytiky, pracovníky z oblasti řízení lidských zdrojů a všechny, kteří: 

  • řídí projekty nebo se na nich podílejí 
  • chtějí získat rychlý základní přehled o standardech projektového řízení PMI.

 

Školení Úvod do PMI Vám dá odpověď na následující otázky:

  • Co je PMI a jaké standardy projektového řízení vydává?
  • Jaký je účel, základní terminologie a struktura standardu PMI PMBoK Guide (skupiny procesů, vědomostní oblasti)?
  • Jak by měly být rozděleny pravomoci a odpovědnosti mezi sponzora projektu, projektového manažera a ostatní projektové role?

 

Popis školení

Půldenní školení projektového řízení, jehož obsah je shodný s prvním půldnem (3,5 hodin) našeho kurzu Příprava na certifikaci PMI PMP / CAPM 1. část. Zpravidla ho realizujeme v slovenštine/ češtině s použitím anglické odborné terminologie, přičemž po dohodě ho lze uskutečnit i čistě v slovenštině/ češtině, čistě v angličtině nebo němčině. Vzdělávací materiály, které obdrží každý účastník, jsou k dispozici v angličtině.

Kurz vede hlavní trenér POTIFOB - Ing. Štefan Ondek, PMP, PRINCE2 Practitioner, odborný korektor PMI PMBOK Guide 6th Edition a dalšich standardů PMI.

V rámci školení získáte úvodní přehled o standardech PMI s důrazem na PMI PMBOK Guide, základní terminologii, struktuře, skupinách procesů, vědomostních oblastech, jakož i o základním rozdělení rolí a odpovědností v projektu dle standardu PMI. Zároveň získáte představu o tom, co se můžete naučit na našich kurzech projektového řízení Příprava na certifikaci PMI PMP / CAPM 1. a 2. část.

 

Cena

Kurzy Úvod do PMI PMBOK Guide nabízíme jako vnitrofiremní. Pro cenovou nabídku nás prosím kontaktujte s uvedením názvu školení, počtu osob, požadovaného místa konání a rámcového termínu. Nejpozději následující pracovní den Vám zašleme nabídku.

Záruka nejlepší ceny:

Pokud kdekoliv obdržíte výhodnější cenovou nabídku školení Úvod do PMI PMBOK Guide v České republice vedeného srovnatelně zkušeným trenérem - držitelem certifikátu PMI PMP a se srovnatelnými zárukami, překonáme ji - stačí nám ji předložit.

Všechny uvedené ceny jsou bez DPH a platné pro naše kurzy realizované v České republice. Platí naše obchodní podmínky.

 

Potřebujete poradit?

Pak nás prosím kontaktujte.