Přejít k hlavnímu obsahu
Menu

Zvládněte mezinárodní certifikační zkoušky s lehkostí

Prihlašte se k našemu newsletteru a získejte přístup k aktuálním novinkám v oblasti projektového a agilního řízení, výhodným nabídkám našich kurzů, akcím a hodnotnému obsahu ZDARMA, jakým jsou např naše tipy a triky pro složení každé mezinárodní certifikační zkoušky. Zjistěte, co je důležité během přípravy na zkoušku, během zkoušky i po ní.

Vaše osobní údaje budou chráněny

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u nás v bezpečí a POTIFOB,s.r.o. je bude na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání výše uvedeného produktu a dalších newsletterů od nás, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

Zvládněte mezinárodní certifikační zkoušky s lehkostí
Co v něm najdete?

Tipy a triky pro složení každé mezinárodní certifikační zkoušky.

Co je důležité během přípravy na zkoušku, během zkoušky, ale i po ní.

Jaké jsou výhody a nevýhody samostudia.

Jaké jsou výhody a nevýhody přípravného kurzu.

Ebook pro Vás připravil Ing. Štefan Ondek, PMP, managing partner a hlavní trenér skupiny POTIFOB, který je držitelem více než 60 platných mezinárodních certifikátů od několika renomovaných zkušebních institutů (APMG, CERTN, DASA, EXIN, PEOPLECERT, PMI, Professional Designations, TOCICO), zejména z oblasti řízení projektů, programů, portfolií, IT a agilního řízení.

Na různé mezinárodní certifikační zkoušky - P3.express, PRINCE2®, PRINCE2 Agile®, PMI®, ITIL®, Scrum Master a jiné osobně připravil již více než 6 000 úspěšných absolventů z ČR, SR a mnoha dalších zemí.

Na úspěšnou mezinárodní akreditaci a získání certifikátu Approved Trainera PRINCE2, PRINCE2 Agile, ITIL a MSP® připravil již 10 lektorů z ČR, SR, Velké Británie, Jižní Korei, Ázerbájdžánu a Zambie.

Stáhněte si také

eBook Průvodce řízením projektů zdarma

Získejte jedinečný eBook zdarma, který Vám pomůže vést Vaše projekty úspěšně. Připravili ho pro Vás Štefan Ondek, PMP, Colin Bentley a William R. Duncan.

Získat přístup zdarma