Přejít k hlavnímu obsahu
Menu

Školící prostory našich veřejných kurzů

Praha

Naše pražské otevřené kurzy pořádáme v moderních školících prostorách v Praze 4 s dobrou dostupností veřejnou dopravou i autem.

Studenti mají během školení k dispozici bezplatné parkování i WiFi připojení na internet, občerstvení, obědy a po předešlé domluvě také bezbariérový přístup.

V kombinaci s

  • velkorysým prostorem a špičkovým vybavením
  • pozorným, přátelským a profesionálním personálem
  • klidným prostředím

je účastníkům našich kurzů k dispozici skutečně kvalitní rámec pro školení a zvládnutí certifikace.

V případě, že potřebujete doporučit ubytování po dobu školení, nás prosím kontaktujte.

foto zo školenia

 

Brno

Naše brněnské kurzy realizujeme v moderních prostorách s bezproblémovou dostupností MHD i autem. K dispozici je bezplatné WiFi připojení na internet, občerstvení a obědní menu v blízké restauraci, po předešlé domluvě také bezbariérový přístup.

V případě, že potřebujete doporučit nebo zabezpečit ubytování po dobu školení, nás prosím kontaktujte.

 

Bratislava

  

Naše bratislavské otevřené kurzy realizujeme v našem školícím středisku na Adyho ul. 43 v Malinově, vzdáleném jen 7 km od Bratislavy s dobrou dostupností z Bratislavy, dálnic D4 a D1 i rychlostních cest R 7 a R1.

GPS souřadnice: 48°9´41.37"N, 17°17´55.59"E

Naše školící středisko je dostupné také autobusy pravidelných linek Arriva - cesta z autobusové stanice Bratislava Mlynské Nivy trvá 35 minut. Orientační jízdní řád najdete na podstránce Kontakty. Název zastávky v Malinově je "Malinovo, kaštieľ".

Naši studenti mají k dispozici parkování na vyhrazených parkovacích místech v areálu chráněném kamerovým systémem, bezbariérový přístup, bezdrátové i kabelové připojení na internet, občerstvení během kurzu a obědové menu v nedaleké restauraci - to vše zahrnuto v ceně našich školení.

Mimobratislavským studentům je k dispozici i ubytování v minibungalowu přímo v areálu našeho školicího střediska za výhodnou cenu, která zahrnuje i lehkou snídani, parkování na místě v uzavřeném areálu chráněném kamerami, připojení na internet a možnost využití infrasauny. V případě zájmu o toto ubytování nás prosím kontaktujte.