Přejít k hlavnímu obsahu
Menu

Naše záruky kvality, termínu, nej ceny, udržení know-how a fair play na kurzy P3.express, ITSM, Agile, DevOps, Scrum Master I a II

Školení P3.express, ITSM, DevOps, Scrum Master I + základy Agile, Scrum Master II + Product Owner + PMI-ACP

Záruka kvality

Přestože poskytujeme jedinečnou záruku nejlepší ceny (viz níže), jsme si vědomi toho, že naše certifikační školení nejsou levné a mnozí případní zájemci si v duchu kladou otázky:

1.) "Co když navzdory poctivé přípravě certifikační zkoušku neudělám?"

2.) "Co když časem něco z naučeného zapomenu?"

Proto jako první v Česku i na Slovensku poskytujeme následující záruku kvality: Pokud si koupíte náš přípravný kurz na certifikaci, dodržíte všechny pokyny lektora včetně instrukcí pro předkurzovou přípravu, zúčastníte se celého kurzu, a přesto příslušnou certifikační zkoušku nesložíte, nebo si prostě budete chtít s časovým odstupem osvěžit znalosti, můžete daný kurz absolvovat ještě jednou bezplatně  (virtuální kurz si můžete zopakovat i jako prezenční). A to do 2 let od jeho 1. absolvování.

Zaplatíte pouze za opakovanou certifikační zkoušku (jestli ji budete skládat), novou sadu školicích materiálů (jestli je budete požadovat), obědy a občerstvení během veřejného prezenčního školení.

 

Záruka termínu konání kurzu

Vážíme si čas i peníze našich zákazníků. Proto Vám zaručujeme, že když se na daný termín závazně přihlásíte a včas uhradíte účastnické poplatky, kurz nezrušíme pro nedostatek účastníků nebo z jiných subjektivních příčin na naší straně.

Od vzniku společnosti jsme nezrušili ani jeden z našich kurzů s přihlášenými účastníky.

 

Záruka nejlepší ceny

Pokud kdekoliv jinde obdržíte výhodnější cenovou nabídku obdobného kurzu realizovaného v České republice, akreditovaného oprávněným mezinárodním certifikačním orgánem, vedeného srovnatelně zkušeným lektorem a se srovnatelnými zárukami jako naše, překonáme ji - stačí nám ji předložit.

Tuto záruku Vám můžeme poskytnout díky tomu, že ročně v ČR a SR realizujeme desítky přípravných kurzů na certifikace a vyškolíme přes 400 absolventů, díky čemu dosahujeme úspory z rozsahu. Naše nákladové výhody přenášíme pak na zákazníky. Pro případ, že byste měli obavy, zda tato záruka neznamená také nižší kvalitu, Vám přinášíme:

Dále poskytujeme následující slevy:

  • Při současném objednání účasti na veřejném školení pro 2 a více osob: individuální slevy - kontaktujte nás prosím na ondekova@potifob.com.
  • Samoplátcům - v případě zájmu o využití této slevy nás prosím kontaktujte na ondekova@potiob.com.
  • Pro vnitrofiremní kurzy: v případě zájmu o vnitropodnikový kurz nás prosím kontaktujte na ondekova@potifob.com

 

Záruka udržení know-how

Pokud Vám Váš zaměstnanec, který u nás absolvoval školení, dá výpověď z pracovního poměru, máte možnost využít naši garanci udržení know-how, což znamená, že Vaší společností nominovaný náhradník může absolvovat totéž školení ZDARMA.

Stačí, když nám předložíte výpověď zaměstnance, který u nás absolvoval předmětný kurz. Nárok na opakování kurzu platí po dobu jednoho roku od prvního absolvování kurzu. Termín opakovaného kurzu si je třeba dohodnout alespoň 15 kalendářních dnů předem. Vybrat si můžete ze kteréhokoliv otevřeného kurzu uvedeného v našem kalendáři školení.

Za náhradníka uhradíte jen obědy, občerstvení (v případě prezenčního školení) a poplatek za certifikační zkoušku (pokud ji bude daný účastník absolvovat).

Předpokládá se, že účastník použije studijní materiály, které Vaší společnosti zbyly po původním účastníkovi. Pokud tyto materiály ve Vaší firmě nezůstanou, poskytneme Vám náhradní za nákladovou cenu.

Když vámi vybraný termín obsadí účastníci, kteří jdou na kurz poprvé a nevyužívají při tom garanci udržení know-how, budeme vašeho zaměstnance kontaktovat a nabídneme mu další termín.

 

Záruka fair play

Spokojenost a pohoda našich studentů je pro nás velice důležitá. Také chápeme, že v pracovním i osobním životě se můžou vyskytnout situace, kdy si najednou potřebujete posunout termín Vašeho kurzu.

Proto, jako první na českém a slovenském trhu, nabízíme férové podmínky posunutí kurzů i námi zabezpečovaných papírových certifikačních zkoušek:

1.) Posunutí termínu Vašeho veřejného kurzu, o které požádáte alespoň 11 dní před jeho začátkem, je úplně BEZPLATNÉ. Neklademe žádné podmínky, nemusíte nám nic vysvětlovat - stačí nás požádat o posunutí kurzu. Můžete ho pak absolvovat v některém z našich příštích veřejných termínů kurzu dané úrovně ve stejném městě - v případě prezenční účasti.

2.) Posunutí Vašeho veřejného kurzu, o které požádáte méně než 11, ale nejméně 1 pracovní den před jeho začátkem, Vás bude stát pouze 2.500 Kč + DPH/ os. a kurz plus naše skutečně vzniklé náklady související s posunutím.

Opět neklademe žádné podmínky, nemusíte nám nic vysvětlovat - stačí nás požádat o posunutí kurzu. Můžete ho pak absolvovat v některém z našich příštích veřejných termínů kurzu dané úrovně ve stejném městě - v případě prezenční účasti.

3.) První posunutí jakékoliv u nás objednané papírové certifikační zkoušky máte úplně ZDARMA. Nemusíte nic zdůvodňovat. Stačí, abyste trenérovi kdykoliv před certifikační zkouškou oznámili, že si ji chcete posunout. Můžete ji pak absolvovat v některém z našich příštích veřejných termínů školení a zkoušky dané úrovně v ČR nebo SR.

 

To, že hrajeme fér, také znamená, že:

1.) Co slíbíme, to splníme. Bez výjimky.

2.) Potenciální zákazníky přesvědčujeme, aby se rozhodli pro nás kvalitou našich služeb a prokazatelnou reputací. Nepoužíváme "dárky", manipulativní, nátlakové ani jiné neetické metody prodeje.

3.) Našim zákazníkům vždy doporučíme tu možnost, která je pro jejich konkrétní podmínky nejvýhodnější ze všech dostupných.

4.) Seriózní konkurenci vítáme a uznáváme její kvality.

5.) Nedomlouváme si s konkurencí ceny a neuzavíráme s ní žádné jiné dohody deformující volnou soutěž.

6.) Nevyužíváme nekalé soutěžní praktiky.

7.) Upozorňujeme naše klienty i veřejnost na nám známé neseriózní praktiky v oblasti školení, certifikace a poradenství v projektovém řízení, zejména takové, které mohou uvést zákazníka v omyl a způsobit mu škodu, např.:

  • "pseudocertifikace" projektových manažerů a organizací podle překonané normy ISO 10006 z roku 2003, která nikdy nebyla určena k certifikaci a v roce 2012 byla de facto nahrazena normou ISO 21500, která byla navíc v roce 2021 zrušena.