Přejít k hlavnímu obsahu
Menu

Naše záruky kvality, termínu, nej ceny, udržení know-how a fair play na kurzy PRINCE2, PMI, ITIL, Agile

Záruka kvality

Přestože poskytujeme jedinečnou záruku nejlepší ceny (viz níže), jsme si vědomi toho, že naše školení nejsou levné a mnozí případní zájemci si v duchu kladou otázky:

1.) "Co když navzdory poctivé přípravě certifikační zkoušku neudělám?"

2.) "Co když časem něco z naučeného zapomenu?"

Proto jako první v Česku i na Slovensku poskytujeme následující záruku kvality: Pokud si koupíte jakýkoliv náš přípravný kurz na certifikaci, dodržíte všechny pokyny lektora včetně instrukcí pro předkurzovou přípravu, zúčastníte se celého kurzu, a přesto certifikační zkoušku nesložíte nebo si prostě budete chtít s časovým odstupem osvěžit znalosti, můžete daný kurz absolvovat ještě jednou bezplatně  (virtuální kurz si můžete zopakovat i jako prezenční). A to do 2 let od jeho 1. absolvování.

Zaplatíte pouze za opakovanou zkoušku (jestli ji budete skládat), novou sadu školicích materiálů (jestli je požadujete), obědy a občerstvení.

Mimochodem, dosavadní celková úspěšnost (tzv. pass rate) absolventů našich certifikačních kurzů na zkouškách PRINCE2, ITIL, Agile je 94% a u úrovně Foundation 98%, přičemž jsme s odstupem největším poskytovatelem těchto  kurzů v Česku a na Slovensku s více než 3.000 absolventy. Nadprůměrně vysoká je i úspěšnost absolventů našich kurzů na certifikačních zkouškách PMI a dalších standardů.

 

Záruka termínu konání kurzu

Vážíme si čas i peníze našich zákazníků. Proto Vám zaručujeme, že když se na daný termín závazně přihlásíte a včas uhradíte účastnické poplatky, kurz nezrušíme pro nedostatek účastníků nebo z jiných subjektivních příčin na naší straně. Od vzniku společnosti jsme nezrušili ani jeden z našich kurzů s přihlášenými účastníky.

 

Záruka nejlepší ceny

Pokud kdekoliv jinde obdržíte výhodnější cenovou nabídku obdobného kurzu realizovaného v České republice akreditovaného oprávněným mezinárodním akreditačním orgánem vedeného srovnatelně zkušeným lektorem PRINCE2 a se srovnatelnými zárukami jako naše, překonáme ji - stačí nám ji předložit. Tuto záruku Vám můžeme poskytnout díky tomu, že ročně v ČR a SR realizujeme desítky přípravných kurzů mna certifikace a vyškolíme přes 500 absolventů, díky čemu dosahujeme úspory z rozsahu. Tyto naše nákladové výhody přenášíme na zákazníky. Pro případ, že byste měli obavy, zda tato naše záruka neznamená také nižší kvalitu, Vám přinášíme:

Dále poskytujeme následující slevy:

  • Při současném objednání školení základné a pokročilé úrovně (kupř. PRINCE2 Foundation a Practitioner) platí zvýhodněná cena.
  • Při současném objednání účasti na veřejném školení pro 2 a více osob: individuální slevy - kontaktujte nás prosím na ondekova@potifob.com.
  • Samoplátcům - v případě zájmu o využití této slevy nás prosím kontaktujte na ondekova@potiob.com.
  • Pokud máte zájem o kurz bez certifikační zkoušky: uveďte tuto skutečnost do poznámky v objednávce a při fakturaci Vám automaticky odečteme cenu zkoušky
  • Pro vnitrofiremní kurzy: v případě zájmu o vnitropodnikový kurz nás prosím kontaktujte na ondekova@potifob.com. Vnitrofiremní školení se Vám finančně vyplatí u skupin s nejméně 4-5 účastníky dle druhu kurzu.

 

Záruka udržení know-how

Pokud Vám Váš zaměstnanec, který u nás absolvoval školení, dá výpověď z pracovního poměru, máte možnost využít naši garanci udržení know-how, což znamená, že Vaší společností nominovaný náhradník může absolvovat totéž školení ZDARMA.

Stačí, když nám předložíte výpověď zaměstnance, který u nás absolvoval předmětný kurz. Nárok na opakování kurzu platí po dobu jednoho roku od prvního absolvování kurzu. Termín opakovaného kurzu si je třeba dohodnout alespoň 15 kalendářních dnů předem. Vybrat si můžete z kteréhokoliv otevřeného kurzu uvedeného v kalendáři školení.

Za náhradníka uhradíte jen obědy, občerstvení a poplatek za certifikační zkoušku (pokud ji má daný účastník absolvovat). Předpokládá se, že účastník použije studijní materiály, které Vaší společnosti zbyly po původním účastníkovi. V případě, že tyto materiály ve Vaší firmě nezůstaly, poskytneme Vám náhradní za nákladovou cenu.

Pokud vámi vybraný termín obsadí účastníci, kteří jdou na kurz poprvé a nevyužívají při tom garanci udržení know-how, budeme vašeho zaměstnance kontaktovat a nabídneme mu další termín.

 

Záruka fair play

Spokojenost a pohoda našich studentů je pro nás velice důležitá. Také chápeme, že v pracovním i osobním životě se můžou vyskytnout situace, kdy najednou potřebujete posunout termín Vašeho kurzu nebo se z jakéhokoli důvodu necítíte být na certifikační zkoušku dostatečně připraveni.

Proto jako první na českém a slovenském trhu nabízíme tyto férové podmínky posunutí kurzů i námi zabezpečovnaých certifikačních zkoušek:

1.) Posunutí termínu Vašeho veřejného kurzu, o které požádáte alespoň 11 dní před jeho začátkem, je úplně BEZPLATNÉ. Neklademe žádné podmínky, nemusíte nám nic vysvětlovat - stačí nás požádat o posunutí kurzu. Můžete ho pak absolvovat v některém z našich příštích veřejných termínů školení dané úrovně ve stejném městě.

2.) Posunutí Vašeho veřejného kurzu, o které požádáte méně než 11, ale nejméně 1 den před jeho začátkem, Vás bude stát pouze 2.750 Kč + DPH/ os. a kurz plus naše skutečně vzniklé náklady související s posunutím.

Opět neklademe žádné podmínky, nemusíte nám nic vysvětlovat - stačí nás požádat o posunutí kurzu. Můžete ho pak absolvovat v některém z našich příštích veřejných termínů dané úrovně ve stejném městě.

3.) První posunutí jakékoliv u nás objednané certifikační zkoušky máte úplně ZDARMA. Nemusíte nic zdůvodňovat. Stačí, abyste trenérovi kdykoliv před certifikační zkouškou oznámili, že si ji chcete posunout.

Můžete ji pak absolvovat v některém z našich příštích veřejných termínů dané úrovně v ČR nebo SR.

 

To, že hrajeme fér, také znamená, že:

1.) Co slíbíme, to splníme. Bez výjimky.

2.) Potenciální zákazníky přesvědčujeme, aby se rozhodli pro nás, kvalitou našich služeb a prokazatelnou reputací. Nepoužíváme "dárky", manipulativní, nátlakové ani jiné neetické metody prodeje.

3.) Našim zákazníkům vždy doporučíme tu možnost, která je pro jejich konkrétní podmínky nejvýhodnější ze všech dostupných.

4.) Seriózní konkurenci vítáme a uznáváme její kvality.

5.) Nedomlouváme si s konkurencí ceny a neuzavíráme s ní ani žádné jiné dohody deformující volnou soutěž.

6.) Neužíváme nekalosoutěžní praktiky.

7.) Upozorňujeme naše klienty i veřejnost na nám známé neseriózní praktiky v oblasti školení, certifikace a poradenství v projektovém řízení, zejména takové, které mohou uvést zákazníka v omyl a způsobit mu škodu, kupř.: