Přejít k hlavnímu obsahu
Menu

Naši trenéři a konzultanti

Ing. Štefan Ondek, PMP, PRINCE2, MSP a P3O Approved Trainer, MSP Registered Advanced Practitioner, PRINCE2 a P3O Registered Practitioner, MoV Foundation, Managing Benefits Foundation, IPMA B, TOCICO CoA

Ing. Štefan Ondek, PMP, vedoucí trenér. Má víc než 20-leté praktické zkušenosti s řízením projektů, budováním projektového řízení v organizacích a vedením školení projektového i agilního řízení a service managementu.

Již vyškolil a připravil na certifikace Agile, ITSM, P3.express, PMI, PRINCE2, Scrum a další víc než 6 000 posluchačů z Česka, Slovenska, Maďarska, Rakouska, Velké Británie a mnoha dalších zemí.

Kvalifikace a expertní role:

Vede naše kurzy:

aj. v češtině, slovenštině, angličtině a němčině. Poskytuje poradenství při nasazování i používání těchto metodik, rámců, systémů a standardů.

Bližší informace o Štefanovi najdete na stránce O nás.

 

 

Jan Brada, PMP

Ing. Jan Brada je zkušený certifikovaný senior projektový manažer, IT manažer a ITIL expert, ITIL 4 Managing Professional, IPMA B, PRINCE2 a PRINCE2 Agile Practitioner, ITIL Foundation, Practitioner, CSI, OSA, SO, SS a MALC, COBIT 5 a DevOps Foundation, Agile Scrum Foundation i Master s více než 20-letou praxí s řízením IT projektů i služeb a více než 14-letými zkušenostmi s vedením školení. Akreditovaný trenér Agile Scrum, DevOps, ITSM. Vedoucí autor českého překladu P3.express. Absolvoval krátkodobé vzdělávací pobyty mimo jiné v Německu, Japonsku, Dánsku. Vedl školení v Maďarsku, Vietnamu, Mongolsku a dalších zemích.

Vede naše kurzy:

v češtině i angličtině.

 

 

Ing. Tomas Tittl, MSc je akreditovaný projektový manažer s více než 10-letou praxí. Je držitelem certifikace PRINCE2 Foundation a Practitioner a také Scum Product Owner (CSPO).

Vedle projektového řízení působí řadu let jako business konzultant a má zkušenosti s řadou projektů z oblasti financí, farmacie, telekomunikací a IT.

Působil na projektech v České Republice, Belgii a Švýcarsku.

Věnuje se též školení různých softwarových nástrojů pro projektové řízení a vizualizaci dat.

Vede kurzy softwarových nástrojů JIRA a Confluence.