Přejít k hlavnímu obsahu
Menu

Naši trenéři a konzultanti

Ing. Štefan Ondek, PMP, PRINCE2, MSP a P3O Approved Trainer, MSP Registered Advanced Practitioner, PRINCE2 a P3O Registered Practitioner, MoV Foundation, Managing Benefits Foundation, IPMA B, TOCICO CoA

Ing. Štefan Ondek, PMP, vedoucí trenér. Má víc než 20-leté praktické zkušenosti s řízením projektů, budováním projektového řízení v organizacích a vedením školení projektového i agilního řízení.

Již vyškolil a připravil na certifikace PRINCE2, PMI, Agile, Scrum a další víc než 3000 posluchačů z Česka, Slovenska, Maďarska, Rakouska, Velké Británie a mnoha dalších zemí.

Kvalifikace a expertní role:

Vede naše kurzy:

aj. v češtině, slovenštině, angličtině a němčině. Poskytuje poradenství při nasazování i používání těchto standardů a rámců.

Bližší informace o Štefanovi najdete na stránce O nás.

Krátké představení metodiky PRINCE2 v jeho podání naleznete ve videu.

 


PhDr. Hana Božková, CSM, diplomovaný ekonom

PhDr. Hana Božková, CSM, CSPO, diplomovaný ekonom. Má víc než 15-leté praktické zkušenosti s řízením projektů v oblasti IT s využitím agilních i vodopádových metod vývoje. Zkušený Agile Scrum Master a Product Owner, Certified ScrumMaster a Product Owner, PRINCE2 a PRINCE2 Agile Practitioner se specializací na agilní vývoj v oblasti business intelligence v bankovnictví. Akreditovaná trenérka EXIN Agile Scrum Foundation, Master + Product Owner. Členka profesních organizací Project Management Institute (PMI) a Scrum Alliance®. Disponuje rozsáhlými znalostmi IT, např. IT standardů (COBIT, ITIL), databázových aplikací, dotazovacích jazyků, DWH, relačních databázových systémů, ETL, OLAP aj.

Vede naše vybrané pražské kurzy:

v češtině i angličtině.

 


Jan Brada, PMP

Ing. Jan Brada je zkušený certifikovaný senior projektový manažer, IT manažer a ITIL expert, ITIL4 Managing Professional (IPMA B, PRINCE2 a PRINCE2 Agile Practitioner, ITIL Foundation, Practitioner, CSI, OSA, SO, SS a MALC, COBIT 5 a DevOps Foundation, Agile Scrum Foundation i Master) s více než 20-letou praxí s řízením IT projektů i služeb a více než 12-letými zkušenostmi s vedením školení. Akreditovaný trenér ITIL, PRINCE2 a Agile Scrum. Absolvoval krátkodobé vzdělávací pobyty mimo jiné v Německu, Japonsku, Dánsku. Vedl školení v Maďarsku, Vietnamu, Mongolsku a dalších zemích.

Vede naše kurzy:

v češtině i angličtině. 

 


Ing. Monika Ondeková - PRINCE2, MSP, P3O, MoV Foundation, business & life coach

Ing. Monika Ondeková, senior konzultant, mentor a coach.

Disponuje mnohaletými zkušenostmi s vedením organizací v komerčním i neziskovém sektoru.

Držitelka certifikátů PRINCE2, MSP, MoP, P3O, MoV a  Agile Scrum Foundation. Autorizovaný dohled nad certifikačními zkouškami EXIN, ITIL, PRINCE2, PRINCE2 Agile. Certifikovaný business a life coach. Domluví se anglicky, česky, francouzsky a slovensky.