Menu

Business Superbrands Slovakia 2020

Business Superbrands Slovakia 2020

POTIFOB získal ocenění Slovak Business Superbrands Award 2020.

Jsem hrdá na to, že 10-leté společné úsilí s manželem - Štefanem Ondekem přineslo naší skupině vzdělávacích společností POTIFOB prestižní ocenění Slovak Business Superbrands Award 2020 v B2B sektoru.

Do programu Superbrands se jednotlivé značky nemohou přihlásit. Při nominaci se vychází z databáze všech obchodních trade-mark značek (cca. 40 000 na Slovensku).

Společnosti Bisnode a Dun & Bradstreet, přední světoví poskytovatelé obchodních informací, vytvoří na základě obchodních výsledků seznam nominovaných kandidátů.

Dalším krokem je spotřebitelský průzkum, v rámci kterého agentura GfK na základě známosti a obliby zúží výběr na seznam semifinalistů.

Konečné slovo při udělování titulů v daném roce má více než 30-členná odborná komise Brand Council. Členy Brand Councilu jsou uznávaní odborníci z oblasti marketingu, komunikace a reklamy.

Na konci procesu hodnocení získávají spotřebitelské značky ocenění Superbrands, podnikatelským značkám je udělen titul Business Superbrands (oceněných je cca. 120 společností, z toho v B2B sektoru cca. 20 společností).

Zařadili jsme se tak do skupiny elitních značek, které představují vzor úspěšného rozvoje a neustálého zvyšování hodnoty značky.

Ocenění Superbrands je potvrzením naší kvality a povzbuzením pro zákazníky při jejich každodenních rozhodnutích. 

 

 

 

Přidat komentář