Přejít k hlavnímu obsahu
Menu

Chcete vést Vaše projekty úspěšně?

Prihlašte se k našemu newsletteru a získejte přístup k aktuálním novinkám v oblasti projektového a agilního řízení, výhodným nabídkám našich kurzů, akcím a hodnotnému obsahu ZDARMA, jakým je např náš eBook Průvodce řízením projektů.

Připravili ho pro Vás Štefan Ondek, PMP - Managing Partner POTIFOB, Colin Bentley - "otec" PRINCE2® a William R. Duncan - primární autor první verze PMI PMBOK® Guide.

 

Vaše osobní údaje budou chráněny

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u nás v bezpečí a POTIFOB,s.r.o. je bude na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání výše uvedeného produktu a dalších newsletterů od nás, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

Průvodce řízením projektů - Project Management Guide
Co v něm najdete?

Základní principy projektového řízení.

Klíčové zúčastněné strany projektu, jejich role a odpovědnosti.

Dost o životním cyklu a procesech projektu na to, abyste byli schopni vybrat procesní model, který vám bude vyhovovat nejvíc.

Klíčové pojmy projektového řízení.

Stáhněte si také

Mezinárodní certifikační zkoušky s lehkostí

Získejte tipy a triky pro složení každé mezinárodní certifikační zkoušky. Zjistěte, co je důležité během přípravy na zkoušku, během zkoušky i po ní.

Získat přístup zdarma