Přejít k hlavnímu obsahu
Menu

Video reference od klientů POTIFOB

Reference

 

Videoreference od pana Petra Kývaly, jednatele Dezadata spol. s r.o., úspěšného absolventa našeho školení PRINCE2 Foundation i online mezinárodní certifikační zkoušky PRINCE2 Foundation.

 

Videoreference od pana Rostislava Záruby, projektového manažera, který úspěšně absolvoval naše školení PRINCE2 Foundation, PRINCE2 Practitioner, ITIL4 Fondation a mezinárodní certifikační zkoušky PRINCE2 Foundation, PRINCE2 Practitioner a ITIL4 Foundation od AXELOSu.

 

Videoreference od pani Renaty Dekanové, Delivery manažerky, FNZ - absolventky našeho školení PRINCE2 Agile® Foundation.

 

Videoreference od pana Jiřího Vyroubala, Senior Technical Experta a konzultanta, který úspěšně absolvoval naše školení PRINCE2 Foundation a mezinárodní certifikační zkoušku PRINCE2 Foundation od AXELOSu.

 

Přinášíme vám další z našich videoreferencí. Tentokrát od paní Antonie Pariči, projektové manažerky z UNION pojišťovny, která úspěšně absolvovala naše školení systému projektového řízení – P3.express.

 

Videoreference od pana Tamása Csibriho, projektového manažera, který úspěšně absolvoval naše školení P3.express.

 

Videoreference od pana Mariana Bartka, BartConsulting, s.r.o., Development Service Board Bembra Gratex International, který úspěšně absolvoval naše školení P3.express a mezinárodní certifikační zkoušku P3.express Practitioner.

 

Videoreference od pana Petra Boráka, partnera Ernst & Young, s.r.o., který úspěšně absolvoval naše školení PRINCE2 Foundation a Practitioner a mezinárodní certifikační zkoušky PRINCE2 Foundation a Practitioner od AXELOSu.

 

Videoreference od pana Jána Antolíka, který pracuje jako CEE Countries Data Analytics lead & PowerBi Consultant v Mol Group. Jan úspěšně absolvoval naše školení Scrum Master I + základy Agile a Scrum Master II + Product Owner + PMI-ACP.

 

Videoreference od pana Alexander Ballka, který úspěšně absolvoval naše školení PRINCE2 Foundation a PRINCE2 Practitioner, včetně stejnojmenných mezinárodních certifikačních zkoušek, jakož i školení ITIL 4 Foundation.

 

Videoreference od pana Pavla Fronka, Network & telecom manažera ze společnosti COLAS Slovakia, a.s., který úspěšně absolvoval naše školení Scrum Master I + základy Agile, jakož i online mezinárodní certifikační zkoušku EXIN Agile Scrum Foundation.

 

Videoreference od pana Radovana Gregoroviče, projektového manažera ze společnosti Konstrukta Defence, a.s., který úspěšně absolvoval naše školení PRINCE2 Foundation a Practitioner.

 

Přinášíme vám další z našich videoreferencí. Tentokrát od pana Romana Šuriny, projektového manažera z DITEC, a.s., který úspěšně absolvoval náš kurz ITIL 4 Foundation i mezinárodní certifikační zkoušku ITIL 4 Foundation.

 

Další z našich videoreferencí nám poskytl pán Miroslav Legát, projektový manažer z Východoslovenské energetiky, který u nás úspěšně absolvoval pokročilý kurz Scrum Master II + Product Owner + PMI-ACP.

 

Pan Ján Šípek - projektový manažer z ims, a.s., s námi úspěšně absolvoval školení a certifikaci PRINCE2 Foundation, PRINCE2 Practitioner a po pěti letech i recertifikaci PRINCE2 Practitioner.

 

Videoreference od pána Juraja Súkeníka, CTO ze společnosti NMS s.r.o., který úspěšně absolvoval naše školení Scrum Master I + základy Agile.

 

Videoreference od paní Natálie Dragulové, projektové manažerky z TECS Slovakia, která úspešně absolvovala naše školení Scrum Master I + základy Agile, Scrum Master II + Product Owner + PMI-ACP a mezinárodní certifikační zkoušku Agile Scrum Foundation od Exinu.

 

Videoreference od naší studentky kurzu PRINCE2 Foundation a úspěšné absolventky zkoušky PRINCE2 Foundation od AXELOSu, paní Veroniky Spodniakové, Launch manažerky ze společnosti Intercable GmbH.

 

Videoreference od našeho studenta kurzu PRINCE2 Foundation a úspěšného absolventa zkoušky PRINCE2 Foundation od AXELOSu, pana Filipa Tótha, jednatele společnosti Gootek s.r.o..

 

Videoreference od pana Tibora Pánisa, který má na starosti realizaci projektů a technickou podporu prodaje ve společnosti SKF Slovensko. Pan Pánis je úspěšným absolventem našeho školení PRINCE2 Foundation jako i stejnojmenné mezinárodní certifikační zkoušky PRINCE2 Foundation od AXELOSu.

 

Přinášame vám další z našich videoreferencí. Tentokrát od Zdenky Hluštíkové, která je projektovou manažerkou a scrum mastrem v UNION Zdravotní poisťovně a.s. a úspěšnou absolventkou našeho kurzu a mezinárodní certifikační zkoušky PRINCE2 Foundation od AXELOSu.

 

Videoreference od pani Jany Orlické, projektové manažerky, která úspěšně absolvovala naše expresní školení PRINCE2 Foundation a mezinárodní certifikační zkoušku PRINCE2 Foundation od AXELOSu.

 

Videoreference od pana Martina Marťáka, Continuous Improvement Leadera, který absolvoval naše kurzy Scrum Master I + základy Agile a Scrum Master II + Product Owner + PMI-ACP.

 

Videoreference od pana Filipeho Barbada, e-Commerce Platform Delivery Managera z Dixons Carphone - absolventa našeho školení PRINCE2 Agile® Foundation.

 

Videoreference od Vereny, která úspěšně absolvovala naše školení PRINCE2 Foundation.

 

Videoreference od Dietera, který úspěšně absolvoval naše školení PRINCE2 Practitioner a mezinárodní certifikační zkoušku PRINCE2 Practitioner od AXELOSu.

 

Videoreference od pana Adriána Petrika, Sales Managera společnosti STAPRO Slovensko s.r.o., který úspěšně absolvoval naše školení PRINCE2 Foundation a Practitioner a mezinárodní certifikační zkoušky PRINCE2 Foundation a Practitioner od AXELOSu.

 

Videoreference od Mateje Opeta, Senior Business analytika ze společnosti Gratex International, a.s., který úspěšně absolvoval naše školení PRINCE2 Practitioner a mezinárodní certifikační zkoušku PRINCE2 Practitioner od AXELOSu.

 

Videoreference od Zuzany, absolventky našeho školení Scrum Master I + základy Agile.

 

Videoreference od Simony Sadloňové, softwarové analytičky, která absolvovala naše školení Scrum Master I + základy Agile.

 

Videoreference od pana Juraja Richtera, manažera z Ernst & Young, s.r.o., který úspěšně absolvoval naše školení PRINCE2 Foundation a mezinárodní certifikační zkoušku PRINCE2 Foundation od AXELOSu.

 

Videoreference od Karola Jedlovského alias "Kaidžasa", hudebníka a producenta, který úspěšně absolvoval naše školení PRINCE2 Foundation a mezinárodní certifikační zkoušku PRINCE2 Foundation od AXELOSu.

 

Videoreference od paní Moniky Pifflové, Senior Advisorky z Dell s.r.o. - absolventky našeho školení Scrum Master I + základy Agile.

 

Videoreference od paní Marcely Dudášové z PMP, a.s. - absolventky našeho školení ITIL® Foundation.

 

Videoreference od pana Martina Hrma, projektového manažera na volné noze - absolventa našeho školení PRINCE2® Foundation a Pratitioner a absolventa mezinárodních certifikačních zkoušek PRINCE2 Foundation a Practitioner AXELOS®.

 

Videoreference od paní Miroslavy Hudec, projektové manažerky ALCASYS Slovakia, a.s. - absolventky našeho školení PRINCE2 Foundation a mezinárodní certifikační zkoušky PRINCE2 Foundation AXELOS.

 

Videoreference od pana Roberta Kobelu, Master Data Managera ve VUB, a.s. - absolventa našeho školení PRINCE2 Foundation a Scrum Master I + základy Agile a také úspěšného absolventa mezinárodních certifikačních zkoušek PRINCE2 Foundation AXELOS® a EXIN® Agile Scrum Foundation.

 

Videoreference od pana Ing. Miloša Bartolena, majitele TRUST CONSULTING s.r.o. - absloventa našeho školení Scrum Master I + základy Agile a úspěšného absolventa medzinárodní certifikační zkoušky EXIN Agile Scrum Foundation.

 

Dalším účastníkem našich školení, který nám poskytl video referenci, je pan Dušan Kelle, IT/ CIO/ Risk Manager, OSRAM, a.s. abslovent kurzů PRINCE2 Foundation, PRINCE2 Practitioner a Scrum Master I + základy Agile včetně Scrum a také úspěšný absolvent medzinárodních certifikačních zkoušek PRINCE2 Foundation AXELOS, PRINCE2 Practitioner AXELOS a EXIN Agile Scrum Foundation.