Menu

Video reference od klientů POTIFOB

 

VIDEO REFERENCE POTIFOB

 

Videoreference od pana Rostislava Záruby, projektového manažera, který úspěšně absolvoval naše školení PRINCE2 Foundation, PRINCE2 Practitioner, ITIL4 Fondation a mezinárodní certifikační zkoušky PRINCE2 Foundation, PRINCE2 Practitioner a ITIL4 Foundation od AXELOSu.

 

Videoreference od pani Renaty Dekanové, Delivery manažerky, FNZ - absolventky našeho školení PRINCE2 Agile® Foundation.

 

Videoreference od pana Jiřího Vyroubala, Senior Technical Experta a konzultanta, který úspěšně absolvoval naše školení PRINCE2 Foundation a mezinárodní certifikační zkoušku PRINCE2 Foundation od AXELOSu.

 

Videoreference od pana Petra Boráka, partnera Ernst & Young, s.r.o., který úspěšně absolvoval naše školení PRINCE2 Foundation a Practitioner a mezinárodní certifikační zkoušky PRINCE2 Foundation a Practitioner od AXELOSu.

 

Videoreference od naší studentky kurzu PRINCE2 Foundation a úspěšné absolventky zkoušky PRINCE2 Foundation od AXELOSu, paní Veroniky Spodniakové, Launch manažerky ze společnosti Intercable GmbH.

 

Videoreference od našeho studenta kurzu PRINCE2 Foundation a úspěšného absolventa zkoušky PRINCE2 Foundation od AXELOSu, pana Filipa Tótha, jednatele společnosti Gootek s.r.o..

 

Videoreference od našeho studenta online kurzu PRINCE2 Foundation a úspěšného absolventa zkoušky PRINCE2 Foundation od AXELOSu, pana Jozefa Urigy, Key Account Managera ze společnosti Metrostav Slovakia a.s..

 

A je tu další vieoreference, tentokrát od našeho studenta, pana Pavla Garbeľa, projektového manažera z Národního centra zdravotnických informácí, který úspešně absolvoval školení a mezinárodní certifikační zkoušku PRINCE2 Foundation od AXELOSu.

 

Videoreference od pana Tibora Pánisa, který má na starosti realizaci projektů a technickou podporu prodaje ve společnosti SKF Slovensko. Pan Pánis je úspěšným absolventem našeho školení PRINCE2 Foundation jako i stejnojmenné mezinárodní certifikační zkoušky PRINCE2 Foundation od AXELOSu.

 

Přinášame vám další z našich videoreferencí. Tentokrát od Zdenky Hluštíkové, která je projektovou manažerkou a scrum mastrem v UNION Zdravotní poisťovně a.s. a úspěšnou absolventkou našeho kurzu a mezinárodní certifikační zkoušky PRINCE2 Foundation od AXELOSu.

Videoreference od pani Jany Orlické, projektové manažerky, která úspěšně absolvovala naše expresní školení PRINCE2 Foundation a mezinárodní certifikační zkoušku PRINCE2 Foundation od AXELOSu.

 

Videoreference od pana Martina Marťáka, Continuous Improvement Leadera, který absolvoval naše kurzy Agile Foundation (Základy agile) a Scrum Master + Product Owner + PMI-ACP.

 

Videoreference od pana Filipeho Barbada, e-Commerce Platform Delivery Managera z Dixons Carphone - absolventa našeho školení PRINCE2 Agile® Foundation.

 

Videoreference od Vereny, která úspěšně absolvovala naše školení PRINCE2 Foundation.

 

Videoreference od Dietera, který úspěšně absolvoval naše školení PRINCE2 Practitioner a mezinárodní certifikační zkoušku PRINCE2 Practitioner od AXELOSu.

 

Videoreference od pana Adriána Petrika, Sales Managera společnosti STAPRO Slovensko s.r.o., který úspěšně absolvoval naše školení PRINCE2 Foundation a Practitioner a mezinárodní certifikační zkoušky PRINCE2 Foundation a Practitioner od AXELOSu.

 

Videoreference od Mateje Opeta, Senior Business analytika ze společnosti Gratex International, a.s., který úspěšně absolvoval naše školení PRINCE2 Practitioner a mezinárodní certifikační zkoušku PRINCE2 Practitioner od AXELOSu.

 

Videoreference od Zuzany, absolventky našeho školení Základy agile - Agile Foundation.

 

Videoreference od Simony Sadloňové, softwarové analytičky, která absolvovala naše školení Základy agile - Agile Foundation.

 

Videoreference od pana Juraja Richtera, manažera z Ernst & Young, s.r.o., který úspěšně absolvoval naše školení PRINCE2 Foundation a mezinárodní certifikační zkoušku PRINCE2 Foundation od AXELOSu.

 

Videoreference od Karola Jedlovského alias "Kaidžasa", hudebníka a producenta, který úspěšně absolvoval naše školení PRINCE2 Foundation a mezinárodní certifikační zkoušku PRINCE2 Foundation od AXELOSu.

 

Videoreference od paní Moniky Pifflové, Senior Advisorky z Dell s.r.o. - absolventky našeho školení Základy agile - Agile Foundation.

 

Videoreference od paní Marcely Dudášové z PMP, a.s. - absolventky našeho školení ITIL® Foundation.

 

Videoreference od pana Martina Hrma, projektového manažera na volné noze - absolventa našeho školení PRINCE2® Foundation a Pratitioner a absolventa mezinárodních certifikačních zkoušek PRINCE2 Foundation a Practitioner AXELOS®.

 

Videoreference od paní Miroslavy Hudec, projektové manažerky ALCASYS Slovakia, a.s. - absolventky našeho školení PRINCE2 Foundation a mezinárodní certifikační zkoušky PRINCE2 Foundation AXELOS.

 

Videoreference od pana Roberta Kobelu, Master Data Managera ve VUB, a.s. - absolventa našeho školení PRINCE2 Foundation a Agile Scrum Foundation a úspěšného absolventa mezinárodních certifikačních zkoušek PRINCE2 Foundation AXELOS® a EXIN® Agile Scrum Foundation.

 

Videoreference od pana Ing. Miloša Bartolena, majitele TRUST CONSULTING s.r.o. - absloventa našeho školení Agile Scrum Foundation a úspěšného absolventa medzinárodní certifikační zkoušky EXIN Agile Scrum Foundation.

 

Dalším účastníkem našich školení, který nám poskytl video referenci, je pan Dušan Kelle, IT/ CIO/ Risk Manager, OSRAM, a.s. abslovent kurzů PRINCE2 Foundation, PRINCE2 Practitioner a Agile Scrum Foundation a úspěšný absolvent medzinárodních certifikačních zkoušek PRINCE2 Foundation AXELOS, PRINCE2 Practitioner AXELOS a EXIN Agile Scrum Foundation.