Menu

Virtuální kurzy vs. e-learning

Virtuální kurzy vs. e-learning

Rozdíly medzi virtuálními kurzy a e-learningem:

Virtuální kurz e-learning
  • kurz se živým lektorom
  • účastníci sledují lektora a komunikují s ním i ostatními účastníky v reálném čase
  • v ceně kurzu je plnobarevný tištěný event manuál a konzultace s lektorem na dálku v reálném čase (Skype / WhatsApp / telefon) po samotném kurzu
  • harmonogram podobný jako u standardního kurzu, jen přizpůsoben realizaci na dálku
  • soubor našich jedinečných záruk - záruka kvality, termínu, nejlepší ceny, udržení know-how a fair play
  • termíny virtuálních kurzů najdete v našem kalendáři školení

V ceně našich virtuálních kurzů ITIL 4 Foundation, PRINCE2 Foundation a Practitioner i Základy agile - Agile Foundation je také e-learning.

 

Ukázka z e-learningového školení PRINCE2 Foundation, vedeného našim trenérem Ing. Štefanem Ondekem, PMP: procesní model PRINCE2.

 

Ukázka z e-learningového školení PRINCE2 Agile Foundation, vedeného našim trenérem Ing. Štefanem Ondekem, PMP.

 

Ukázka z e-learningového školení ITIL 4 Foundation, vedeného našim trenérem Ing. Štefanem Ondekem, PMP: certifikační schéma ITIL Foundation.

 

Ukázka z e-learningového školení Základy agile - Agile Foundation, vedeného našim trenérem Ing. Štefanem Ondekem, PMP: co je agile, agilní manifest a jaké jsou principy agilního vývoje.

 

Ukázka virtuální konzultace se studentkou k přípravě na certifikaci Professional Scrum Product Owner I - PSPO I s naším trenérem Ing. Štefanem Ondekem, PMP.

Tato ukázka je v angličtině, přičemž virtuální kurzy a konzultace běžně vedeme v češtině nebo slovenštině, na požádání i v angličtině, případně němčině.

 

Přidat komentář