Přejít k hlavnímu obsahu
Menu

Objednávkový formulář e-learningového kurzu Scrum Master I + základy Agile

Vážený zákazníku, zde si můžete objednat zvolený kurz.

 

Prosím vyplňte objednávkový formulář.

Tímto si závazně objednávám následující školení:
plátce DPH
Uveďte, jestli jste plátcem DPH nebo ne. Samoplátcům máme možnost fakturovat bez DPH.
online mezinárodní certifikační zkouška
V případě, že máte zájem o certifikační zkoušku EXIN Agile Scrum Foundation od certifikačního orgánu EXIN, označte tuto možnost v objednávkovém formuláři. Zkoušku pro Vás zajistíme v online podobě.
doporučená publikace pro přípravu na zkoušku EXIN
V případě, že máte zájem o elektronickou publikaci EXIN / Van Haren Publishing, pro přípravu na mezinárodní zkoušku EXIN Agile Scrum Foundation, označte prosím tuto možnost.
konzultace na dálku
Ke kurzu si můžete za 1.000 Kč + DPH objednat půlhodinovou konzultaci na dálku (Skype / WhatsApp / telefon), na níž dostanete odpovědi na Vaše doplňující otázky týkající se základů agile a přípravy na Vaši certifikační zkoušku, pokud si ji objednáte. Vaším partnerem během konzultace bude zkušený agile trenér - náš vedoucí trenér Ing. Štefan Ondek, PMP. Absolvovat ji můžete do 3 měsíců od objednání. Konzultací si můžete objednat i několik.
údaje objednatele
Prosím uveďte Váš e-mail ještě jednou.

Vaše osobní údaje (jméno/a, příjmení, název společnosti, identifikační údaje společnosti, e-mail/y poštovní adresa/y a telefonický kontakt) jsou u nás v bezpečí a budeme je, na základě našeho smluvního vztahu, jako POTIFOB, s.r.o. zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

souhlasím s Všeobecnými obchodními podmínkami POTIFOB, s.r.o.

Všeobecné obchodní podmínky POTIFOB, s.r.o.

Zadejte Vaše fakturační a kontaktní údaje.
Uveďte zde informace, které považujete za důležité a nejsou součástí objednávky.

Vážený zákazníku, po vyplnění objednávkového formuláře Vám na e-mailovou adresu, kterou v něm uvedete, přijde automatické potvrzení objednávky. Nejpozději další pracovní den Vás budeme kontaktovat. Po potvrzení objednávky vám zašleme zálohovou fakturu. Hned po její úhradě Vám přidělíme přístup do našeho Scrum Master I + základy Agile e-learningového prostředí a zajistíme pro Vás poukaz na mezinárodní certifikační zkoušku a publikaci, pokud jste si je objednali.

V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktujte e-mailem na sibrinova@potifob.com nebo telefonicky č. +420 605 838 126.