Přejít k hlavnímu obsahu
Menu

Univerzita Hradec Králové

kurzy a certifikace PRINCE2 a PMI - Univerzita Hradec Králové
"Celé školení bylo super, timing, struktura i příjemné prostředí. Doporučuji!"

Tomáš Eichler, Univerzita HK


"Myslím si, že máte velmi dobře zvládnuté provázání teorie s praxí. Nejvíce se mi líbila praktická cvičení a oběd :-). Rád vás doporučím! Z kurzu Agile Scrum Foundation oceňuji kvalitní lektory a info z praxe."

Karel Myška, Project manager, assistant professor, IT analyst


"Celý kurz je dobře postaven, cenná je zpětná vazba od lektora. Nejvíce se mi líbil první den - člověk byl svěží :). Případové studie byly fajn pro zapamatování a procvičení problematiky, přinesly spoustu zajímavých dotazů. Jinak hodnotím celý průběh kurzu velice kladně.

Opravdu dobře děláte předávání znalostí, školení, vysvětlování, skvělý přístup k lidem (studentům) obecně, systematický přístup k tak komplexnímu tématu. Je to opravdu velice komplexní metodika, člověk se cítí ze začátku možná trochu zmaten, ale volbou logického pořadí kapitol se student rychle "dostane" do problematiky a rozumí souvislostem."

Ing. Zuzana Němcová, odborný asistent a doktorand, Univerzita Hradec Králové, absolventka certifikačních kurzů PRINCE2 Foundation a Practitioner a PMI 1.+2. část


"Nejvíce se mi líbily cvičení, ale přednášková část byla velmi dobrá také. Time management velmi dobře odpovídá plánovanému harmonogramu a vše se současně stihne probrat."

absolvent/ka certifikačních kurzů PRINCE2, Univerzita Hradec Králové


"Nejvíce se mi líbily skupinové aktivity a cvičení, která posloužila k lepšímu osvojení témat + praktické příklady zmiňované lektorem.

Obravdu dobrá komunikace se studenty, profesionální lektor, lidský přístup."

absolvent/ka certifikačních kurzů PRINCE2, Univerzita Hradec Králové