Přejít k hlavnímu obsahu
Menu

Poradenství v řízení projektů, vývoje a IT podle Vašich potřeb

Nabízíme poradenství od konzultací a workshopů s našimi nejzkušenějšími konzultanty a lektory zaměřených na řešení konkrétních výzev Vašeho řízení projektů, vývoje produktů nebo služeb přes coaching a mentoring:

  • projektových sponzorů (executives)
  • projektových manažerů
  • pracovníků projektových kanceláří / PMO 

až po: 

  • poradenství a nástroje pro rozvoj lidí a způsobilostí v souladu se zvoleným modelem vyspělosti (maturity model) - např. unikátní hodnotící nástroj KOAN-PM
  • odbornou pomoc při vypracování metodiky projektového řízení Vaší společnosti
  • poradenství při výběru vhodného softwaru na podporu projektového řízení
  • odbornou podporu při budování a provozu systémů kariérního rozvoje v oblasti řízení projektů, programů a portfolií
  • odbornou pomoc při zavedení moderního, účinného systému projektového řízení postaveného na vedoucích mezinárodních standardech
  • převzetí role vašeho externího "centre of excellence" nebo quality assurance pro oblast projektového, programového a portfolio managementu.

poradenství

 

Máte zájem dozvědět se víc o tom, jak bychom Vám mohli pomoci?

Jestli ano, kontaktujte nás prosím. Úvodní konzultace je bezplatná.

Několik modelových příkladů, kdy se Vám může oplatit investovat do projektového řízení, naleznete zde.

 

Naše vybrané reference poradenství v projektovém řízení

"Stefan has been working as my PM consultant for quite some time now and I have to tell you he is not your regular project manager and consultant. What defines Stefan's project management expertise is the unique combination of his profound knowledge of project management concepts / solutions and his thorough understanding and innovative application of Theory of Constrains in ensuring optimal project performance.

What makes him different from other consultants, however, is his refined sense for creating the best solution to fit the overall organizational scheme and to capitalize on overall project performance. Beyond being highly professional, Stefan has inspired me as a person with his knowledge and very warm personality. I am looking forward to many productive years and $ $ $ with Stefan on my side:)."

Top qualities: Great Results, Personable, Expert

Sandra Kumorowski, Chief Business Advisor & Owner, Enakta LLC

poradenství v oblasti projektového managementu, řízení projektů

 


 

"Štefan během naší spolupráce dokázal, že je velmi systematická osoba s výborným strukturovaným myšlením, hlubokými znalostmi projektového řízení i nadšením pro něj. Oblíbila jsem si jeho klidný a profesionální přístup ke každé výzvě nebo identifikovanému problému, který vždy přispíval k optimismu i nadšení našeho týmu."

Lucia Mušková, projektový manažer, Slovak Telekom (T-Com)

poradenství v oblasti projektového managementu, řízení projektů


 

"Stefan Ondek is a sincere and excellent Business Consultant. Knows what he's doing and what he's talking about. His experience in his field of work is unique. Sense of humor, reliable. This is the man you need for your business to run better and smoother."

Top qualities: Great Results, Expert, High Integrity

Brosnan Lockesley, Teacher/ Personal Trainer/ Director, BL Language

 

Naše vybrané reference - řízení projektů a programů

"Štefan je bystrý a precizní partner a týmový hráč. Oceňuji jeho nadšení pro projektový management a přesné řízení času."

Jozef Brun, Account Manager, Logica

Logica

 


 

"Stefan acted in the role of Project Manager for a large upgrade program at the Bank. During this time he performed well and applied sound project management skills to a complex and logistically difficult project." 

Jon Locke, Chief Risk Officer, VÚB banka

poradenství v oblasti projektového managementu, řízení projektů

"Znám Štefana jako projektového manažéra se silnými analytickými schopnostmi a nezávislým pohledem, který efektivně koordinuje interní i externích kolegy, jasně informuje sponzora a senior management o stavu projektu a možných problémech a současně doporučuje možnosti řešení s pojmenováním jejich plusů a minusů. Štefan kromě toho prokázal i hluboké teoretické znalosti v různých oblastech projektového řízení."

Rostislav Mayer, Head of Change Management Office, VÚB banka

poradenství v oblasti projektového managementu, řízení projektů

"Byl jsem členem projektového týmu, který vedl Štefan. Štefan se projevil jako profesionální a přátelský manažer s otevřeným přístupem. Spolupráce s ním byla dobrá a užitečná." 

Maroš Palovčák, vedoucí týmu řízení zabezpečení, divize řízení rizik, VÚB banka

poradenství v oblasti projektového managementu, řízení projektů

 


 

"Byla jsem členkou hlavního týmu projektu Národní dny Kariéry 2000 vedeného Štefanem. Štefan výborně koordinoval a řídil tým pracující spolu celý rok, čehož výsledkem byla velmi úspěšná akce." 

Lucia Bartošová, členka organizačního výboru Národních dnů kariéry 2000, AIESEC

 

poradenství v oblasti projektového managementu, řízení projektů