Přejít k hlavnímu obsahu
Menu

Akce v oblasti projektového řízení s naší účastí v roce 2012

pro HR expo, 11.-12.12.2012, Praha

Image Naše společnost vystavovala na veletrhu Pro HR expo. Veletrh se konal paralelně s odbornou konferencí Fórum personalistů.

Image

 

Konference "Dny sekcí SPŘ" 7.-8.11.2012, Blansko

Naše společnost byla partnerem 5. ročníku konference o projektovém řízení Dny sekcí SPŘ. Nosním tématem jejího prvního dne byli inovační a vývojové projekty. Na druhý den účastníky čekal mix příspěvků z oblasti projektového řízení.

 

Konference itSMF Czech Republic "Business a IT na jedné lodi" 31.10.2012, Praha

Jako vystavovatel sme se účastnili na 7. výroční konferenci itSMF Czech Republic pod názvem "business a IT na jedné lodi". Účastníky čekal zajímavý program včetně prezentace p. Chiary Mainolfi, zástupkyně jedné z certifikačních autorit PRINCE2 a dalších best practice standardů na téma "How the Best Practice portfolio supports IT Service Management projects".

Štefan Ondek s představiteli APMG Monika Ondeková s představiteli APMG

 

Přednáška "Představení metodiky projektového řízení PRINCE2 a její přínosů pro praxi" 16.10.2012, VŠE Praha

Managing partner naší společnosti Ing. Štefan Ondek, PMP dne 16.10.2012 na pozvání Studentského klubu pro projektové řízení představil jeho členům i veřejnosti celosvětově nejrozšířenější metodiku projektového řízení PRINCE2 a její přínosy pro praxi. Přednáška se uskutečnila na půdě VŠE Praha.

 

Mezinárodní konference POTIFOB Project Management Day 2012

1.3.2012, hotel Avance****, Medená 9, Bratislava

workshopy: 2.3.2012, POTIFOB, Adyho 43, Malinovo při Bratislavě

Společnost POTIFOB, s.r.o. ve spolupráci s Poradcem podnikatele uspořádala další ročník konference POTIFOB Project Management Day.

Tentokrát zkušení projektoví i programoví manažeři, konzultanti a lektoři ze Slovenska, Česka i jiných zemí, konkrétně Ing. Štefan Ondek, PMP, Lieven Cornelis, Ing. Tomáš Mergl, CAPM, Ing. Vlastimil Poláček, JUDr. Vladimír Tuka, ACC, Mag. phil. Markus Hochholdinger, MBA představili:

  • vybrané aspekty mezinárodních standardů projektového řízení PRINCE2, PMI a IPMA a příklady jejich úspěšného využití v praxi
  • možnosti využití nového best practice standardu pro řízení hodnoty MOV, zvlášť zajímavé pro organizace nucené dosahovat s menšími zdroji vyšší hodnotu než dosud.
  • jaké profesionální nástroje existují pro objektivní posuzování dovedností projektových manažerů, jejich předpokladů pro tuto práci a směrů osobnostního i profesního rozvoje kromě klasické 360-ky, jak fungují a proč by Vás měli zajímat
  • na co může být dobrý koučink při řízení projektů a programů.

Opět nechyběla ani praktická ukázka možností využití profesionálního softwarového nástroje na podporu řízení projektů, programů a portfolií.

Průvodní akcí konference byla série krátkých interaktivních odborných workshopů, zaměřených na představení a nácvik vybraných postupů i technik projektového řízení, jakož i základních koučovacích technik.

Konference Project Management Day 2012 - Panelová diskuse. Hotel Avance ****, Bratislava Workshop

Akce v roce 2011

Akce v roce 2010

Akce v roce 2009

Akce v rocích 2008 a 2007