Přejít k hlavnímu obsahu
Menu

Akce v roce 2016

Klub projektového řízení na téma "Řízení projektových rizik" 15.11.2016

15.11.2016 jsme v Praze uspořádali další setkání Klubu projektového řízení, tentokrát na téma "Řízení projektových rizik".
Řečníkem byl Ing. Štefan Ondek, PMP - managing partner a vedoucí trenér skupiny společností POTIFOB s téméř 20-letými zkušenostmi z řízením projektových rizik u klientů i ve vlastních společnostech.

Účastníci zísakli stručný přehled o tom, jak standardy PMI®, PRINCE2® nebo M_o_R® přistupují k řízení rizik na projektech. V živé diskusi pak probrali praktické otázky týkající se řízení rizik jejich projektů.

 

Workshop "Řízení projektových rizik" ve spolupráci s PMI Slovakia Chapter, 13.10.2016

13.10.2016 managing partner POTIFOB Štefan Ondek, PMP přiblížil v rámci workshopu členům a příznivcům PMI Slovakia Chapter oblast řízení projektových rizik z pohledu mezinárodních best practice standardů PMI PMBOK Guide, PRINCE2 a M_o_R.

 

Představení metodiky PRINCE2, 15.9.2016 Praha

Během bezplatné přednášky naše trenérka PRINCE2 představila zájemcům metodiku projektového řízení PRINCE2 a odpověděla na jejich dotazy týkající se nejpopulárnějšího standardu projektového řízení jako i certifikace podle něho.

 

Klub projektového řízení na téma "TOGAF® - řízení podnikové architektury" 23.6.2016, Praha

23.6. jsme uspořádali další setkání Klubu projektového řízení na téma "TOGAF® - řízení podnikové architektury".

TOGAF® je mezinárodně uznávaný rámec pro budování a strategické řízení podnikové architektury (enterprise architecture) s využitím "best practices". Používá se po celém světě včetně České republiky. TOGAF® propojuje všechny domény podnikové architektury - business procesy, aplikace, data a technologie. Navíc říká „co“ řešit, „jak“ toho dosáhnout a jaké výstupy (deliverables) generovat.

TOGAF® představil p. Roman Marcina - Enterprise, Security a Technology Architect v oboru informačních technologií a bezpečnosti se zaměřením na veřejnou správu a finanční instituce, expert na architekturu, datová centra a transformaci ICT služeb s bohatou mezinárodní zkušeností z realizovaných projektů.

 

POTIFOB Project Management Day 2016, Praha

5.5.2016 jsme v konferenčním centru poradenské společnosti v Praze uspořádali 7. ročník naší mezinárodní konference o projektovém řízení POTIFOB Project Management Day.

Oproti předešlým dala více prostoru řečníkům z české a slovenské dobré praxe projektového managementu a agilním metodám v řízení projektů.

Těšit jste se mohli na odborníky v oblasti řízení projektů, programů a portfolií. Prostor byl věnován také řečníkům z oblasti řízení kvality, řízení IT služeb, agilním způsobům práce a týmové spolupráci.

V neposlední řadě se účastníci seznámili s rozdíly mezi jednotlivými certifikacemi v oblasti projektového managementu a agilního řízení.

Dopolední program mělt formu krátkých přednášek, odpoledne bylo věnované workshopům v menších skupinách.

       

Partneři a podporovatelé POTIFOB Project Management Day 2016:

 

platinový partner

poradenská společnost

PEOPLECERT EXIN
bronzový partner mediální partner popdorovatel


Přednáška "ITIL - nejpopulárnější standard řízení IT služeb a nová certifikace ITIL Practitioner"

16.2.2016 jsme v Praze uspořádali bezplatnou odbornou přednášku, která účastníkům v kostce představila:

  • ITIL - celosvětově nejpopulárnější standard řízení IT služeb
  • certifikaci ITIL Practitioner, která byla celosvětově spuštěna v únoru 2016.

Řečníkem byl Ing. Jan Brada, PMP, akreditovaný trenér ITIL, zkušený IT a projektový manažer.

Přednáška byla součástí "ITIL Practitioner Month" - celosvětové série akcí při příležitosti uvedení ITIL Practitionera na trh, do které jsme se zapojili jako jediný strategický partner AXELOS v ČR a SR.

 

Akce v roce 2015

Akce v roce 2014

Akce v roce 2013

Akce v roce 2012

Akce v roce 2011

Akce v roce 2010

Akce v roce 2009

Akce v rocích 2008 a 2007